Електроди 3 мм

Електроди 3 мм

Електроди 3 мм використовуються для зварювання сталі завтовшки 1.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 44 (всього 2 сторінок)
5-3 мм. Підходять для зварювання при постійному струмі (від 70 до 120 А) та змінному струмі (від 110 до 150 А). У першому випадку треба розпочинати з мінімального значення. Якщо метал не проварюється – тоді поступово додавати по 5-10 А. А у другому випадку бажано виконувати роботу лише трансформаторним зварюванням.

Які електроди 3 мм купити: рекомендації щодо вибору

Перед тим як купувати електроди для зварювання 3 мм, треба визначитися з оптимальним типом обмазки. Усього їх 4:

  1. Основна. Підходить для зварювання постійним струмом, використовується для монтажу важливих конструкцій, де потрібна висока міцність шва. Вважається універсальною та найпопулярнішою.
  2. Целюлозна. Підходить для зварювання металу у будь-якому положенні. У тому числі у вертикальному (згори донизу).
  3. Рутилова. Швидко підпалює дугу, підходить для зварювання постійним/змінним струмом. Застосовується зі зварювальними апаратами, що мають малу напругу малого ходу.
  4. Кисла. Після зварювання можна легко відокремлювати шлак. Не підходить для роботи у замкнутих приміщеннях (може зашкодити здоров'ю).

Останні два варіанти бажано застосовувати при зварюванні з напругою холостого ходу 50±5 В.

Замовляйте електроди для зварювання 3 мм онлайн!

На сайті «Квітка» пропонується великий вибір електродів 3 мм від провідних брендів. У нашому інтернет-магазині продаються рішення від Binzel, Патон, Plasmatec та інших компаній. Тому вивчайте каталог, порівнюйте ціни та замовляйте відповідне для себе рішення. Якщо з вибором виникнуть труднощі, проконсультуйтеся з нашими менеджерам телефоном.

Щоб купити електроди 3 мм, додайте їх у кошик та заповніть просту заявку. Доставка товарів здійснюється нами по всій Україні.