Електроди 2 мм

Електроди 2 мм

Електроди 2 мм використовуються для роботи з тонкостінними матеріалами завтовшки 1.

Читати далi
Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)
5-2 мм. Сильно гріються і швидко згоряють за великого струму (оптимальне значення – від 40 до 80 А). Тому для роботи з ними потрібна певна вправність та навички.

Рекомендації щодо вибору електродів 2 мм

Електроди для зварювання 2 мм мають спеціальне покриття, що забезпечує стабільне горіння дуги та надає металевому шву потрібних властивостей. Воно буває 4 видів, кожне з яких відрізняється певними особливостями:

  1. Кисле. Складається з оксидів заліза, свинцю та інших металів. Шлак після зварювання дуже легко відокремлюється. Вважається шкідливим для здоров'я, тому небажано виконувати зварювання у закритому приміщенні. Також схильне до утворення гарячих тріщин, плюс можливе сильне розбризкування.
  2. Основне. Найпоширеніший варіант. Має мале окиснення, що гарантує гарне розкислення матеріалу. Підходить для зварювання міцних та надійних конструкцій.
  3. Рутилове. Складається з рутилу та швидко підпалює дугу. Підходить для роботи зі зварювальним обладнанням, яке має малу напругу малого ходу. Не використовується для роботи з конструкціями, які піддаються впливу підвищених температур.
  4. Целюлозне. Може зварювати метал у будь-якому положенні, у тому числі у вертикальному (згори донизу). Не підходить для роботи зі сталлю, що гартується.

Також є покриття змішаного типу. Підходить для зварювання конструкцій та трубопроводів у всіх положеннях шва (крім стельового). Відрізняється мінімальною витратою на 1 кг наплавленого металу.

Купуйте електроди 2 мм у Kwitka!

В інтернет-магазині «Квітка» можна купити електроди 2 мм від Plasmatec, Binzel, Патон та інших провідних брендів. У каталозі пропонується великий вибір товарів, що відрізняються за ціною, тому вивчайте наш асортимент і вибирайте відповідне для себе рішення. Доставка продукції здійснюється по всій Україні.