Дріт зварювальний

Дріт зварювальний

Дріт зварювальний: як вибрати

Дріт зварювальний (зварювальна проволока, дріт зварювальний для напівавтомата) — це особливий разхідник, необхідний для полегшення процесу зварювання та підвищення якості його результату.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 38 (всього 2 сторінок)
Так, під час зварювання різних тугоплавких металів та сплавів застосовують різні присадки, в числі яких і дріт для зварювання.

купити дріт зварювальний

Дріт зварювальний дозволить Вам варити напівавтоматом, не застосовуючи електроди. Варто відзначити, що зварювальна проволока також використовується під час дугового зварювання й автоматичного зварювання. Дріт зварювальний може виступати у вигляді гнучкого гарячого електрода для металевого наплавлення.

При зварюванні певних металів та сплавів необхідний дріт зварювальний, який за складом максимально схожий зі зварюваним металом. Зварювальна проволока повинна бути чистою, не мати іржі, шорсткостей та окалини. Так, створений шов буде пластичним, міцним та чудово захищеним від корозії.

купити дріт зварювальний

Зварювальна проволока: застосування для газового зварювання

Під час газового зварювання швидкість нагріву металу істотно нижча, ніж під час дугового зварювання. У той же час зона нагріву при газовому зварюванні більша. Все це часто призводить до швидкого викривлення елементів, що зварюються.

Продуктивність робіт тим нижча, чим більша товщини металів, що сполучаються. При цьому дріт для газового зварювання потрібен звичайний. Головне — наближеність складу розхідники до складу зварюваного матеріалу.

Як правило, в газовому середовищі для зварювання застосовується дріт з низьколегованої та вуглецевої сталі, алюмінію та різних його сплавів, міді та її сполук.

купити дріт зварювальний

Дріт зварювальний: види

Є різні типи даного розхідники:

 • обміднений — застосовується для зварювання металів з малим вмістом вуглецю та легованої сталі;
 • алюмінієвий — використовується для зварювання сплавів алюмінію та магнію, алюмінію та марганцю, алюмінію та кремнію;
 • нержавіючий — застосовується для зварювання нержавіючої сталі з вмістом хрому та нікелю;
 • порошковий — використовується для зварювання елементів з вуглецевої сталі, які в подальшому будуть термічно оброблені.

Будь-який з вищевказаних типів замінника електродів використовується для виконання робіт в захищеному середовищі. Виняток становить тільки порошковий дріт.

купити дріт зварювальний

Обміднена зварювальна проволока

Обміднений дріт зварювальний — це гарантія безперебійної роботи зварювального апарату будь-якого виду, в якому дуга завжди буде горіти рівно за будь-яких режимів зварювання.

Серед переваг:

 • мінімалізоване розбризкування металу в середовищі захисних газів;
 • знижена витрата наконечників.

Найчастіше обміднена зварювальна проволока надходить у продаж намотаною на спеціальну касету із пластику.

купити дріт зварювальний

Алюмінієвий дріт зварювальний

Алюмінієва зварювальна проволока використовується при зварюванні напівавтоматами різних алюмінієвих конструкцій та профілів, в яких обов'язково повинні міститися кремній або мідь в кількості від 3%.

Серед переваг:

 • підвищена міцність;
 • висока стійкість до корозії;
 • колір після анодування буде таким же, як і у металу основи;
 • часто використовується в автомобіле- та суднобудуванні.

Алюмінієвий дріт зварювальний поставляється в котушках вагою від 0.4 до 1 кг. Рядність намотування при цьому обов'язкова.

купити дріт зварювальний

Нержавіюча зварювальна проволока

Дріт зварювальний з нержавійки застосовується для зварювання різних нержавіючих сталей та їх сплавів в захисному газовому середовищі. Такий розхідник можна наплавляти, забезпечивши тим самим шву захист від тріщин та корозії.

Серед переваг:

 • дуга завжди буде горіти стабільно;
 • мінімалізоване розбризкування металу;
 • якісний та рівний шов.

Зварювальна проволока з нержавіючої сталі поставляється в бухтах від 0.5 до 5 кг та може застосовуватися протягом декількох років. Рядність намотування при цьому обов'язкова.

купити дріт зварювальний

Флюсовий дріт зварювальний

Флюсова зварювальна проволока використовується під час зварювання напівавтоматом вуглецевих, низьколегованих та середньовуглецевих сталей в середовищі без захисного газу.

Серед переваг:

 • шов буде дуже рівним;
 • шлак можна дуже просто відокремити від шва;
 • дуга завжди буде горіти рівно.

купити дріт зварювальний

Легована зварювальна проволока

Легований дріт зварювальний дозволить Вам виконувати зварювання будь-яких високовуглецевих нержавіючих сталей в середовищі самих різних захисних газів та їх сумішей.

Серед переваг:

 • ідеальний розхідник для аргонного зварювання;
 • пройшовши процес холодного деформування, розхідник застосовується в будь-яких галузях металургії, машинобудування, вагонобудування та суднобудування.

Легуючими елементами можуть бути вольфрам, нікель, хром, марганець, молібден та титан.

Поставляється зварювальна проволока будучи намотаною на котушки вагою від 0.4 до 6 кг.

купити дріт зварювальний

У процесі зварювання не забувайте надіти захисні аксесуари!