Сигнальні жилети

Сигнальні жилети

Жилет сигнальний: як вибрати

Жилет сигнальний (жилет світловідбиваючий) — це необхідний будь-якому будівельникові та водієві аксесуар, який неодмінно забезпечить роботу на будівництві та з авто, біля нього.

Читати далi
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)
Також жилет світловідбиваючий знадобиться велосипедистам, працівникам комунальних служб, ремонтникам, його нерідко купують для дітей.

купити люмінісцентний жилет

Жилет світловідбиваючий: застосування

Використовуючи жилет сигнальний на будівництві, істотно знижується ризик отримання травм. Так, Ви будете добре видимі іншим працівникам, кранівникам, водіям навантажувачів, великогабаритних транспортних засобів і так далі.

купити люмінісцентний жилет

За правилами дорожнього руху ПДР, Ви просто зобов'язані використовувати аксесуар в ситуації, коли авто виконало аварійну або просту зупинку поза населеним пунктом та Ви залишаєте машину. Додатково жилет світловідбиваючий застосовується, коли авто зупинилося на дорозі вночі або в умовах поганої видимості та Ви виходите з машини.

Використовуючи виріб, Ви стаєте добре видимі всім водіям та іншим учасникам дорожнього руху. Так, значно знижується ризик виникнення ДТП.

Пам'ятайте, що не варто нехтувати цим простим запобіжним заходом, адже від такого недорогого аксесуара часом може залежати Ваше життя!

люмінісцентний жилет ціна

Жилет сигнальний: смуги

Жилет світловідбиваючий буває 3 типів, які відрізняються відступами смуг одна від одної та від країв:

  • дві вертикальні та дві горизонтальні смуги, які проходять через плечі від однієї горизонтальної смуги, яка знаходиться зверху;
  • одна горизонтальна смуга та дві вертикальні смуги, які проходять через плечі;
  • дві горизонтальні смуги.

люмінісцентний жилет ціна

Жилет світловідбиваючий: параметри

Як правило, жилет сигнальний, виготовляється з поліестеру, може бути оранжевого або лимонного кольору. Також вироби від різних виробників можуть дещо відрізнятися за кроєм.

Сама нижня смуга неодмінно повинна проходити по торсу, при цьому нижній її край повинен бути на відстані не менше 50 мм від низу аксесуара.

Варто відзначити, що аксесуар може мати дві горизонтальні смуги по торсу, відстань між якими не менше 50 мм.