Дощовики

Дощовики

Дощовик: як вибрати

Дощовик (плащ дощовик, плащі вітровки) — це виріб з ПВХ та поліестеру, який користується великою популярністю серед тих з нас, кому доводиться багато часу бути на вулиці.

Читати далi
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)
Плащ дощовик здатний відмінно захистити Вас як від дощу та снігу, так і від поривчастого вітру. Дощ може застати зненацька кожного, але є ті, кому плащі вітровки просто необхідні, наприклад, туристи, рибалки, дачники, грибники, любителі походів, діти, велосипедисти, паркувальники, вуличні торговці і так далі.

Але як вибрати та купити дощовик? Про це далі

дощовик купити

Плащ дощовик: переваги

Плащі вітровки мають ряд особливостей та переваг, серед яких:

  • відмінний захист від опадів та вітру;
  • виріб не потрібно утримувати в руках, як це потрібно робити з парасолькою — руки завжди будуть вільні;
  • більш ніж доступна ціна;
  • легкість, універсальність та компактність в складеному вигляді (можна носити в практично будь-якій сумці, перевозити на велосипеді).

Класикою жанру вважається жовтий дощовик. Колір обраний не випадково — так Вас буде легше побачити на дорозі, тротуарі, пересічній місцевості.

дощовик купити

Плащі вітровки: типи тканин

Є 2 основних види вологозахисної тканини: водовідштовхувальна та водонепроникна.

Водовідштовхувальний плащ дощовик може мати позначку «water resistant». Як правило, такі плащі вітровки зроблені з простих тканин, але мають покриття з особливих водовідштовхувальних розчинів. Але ці захисні шари з часом змиваються.

Водонепроникний дощовик може мати позначку «waterproof», зроблений з ПВХ та / або поліестеру, які абсолютно не пропускають через себе вологу та повітря. Також є плащі вітровки, які зроблені з використанням різних мембранних технологій — не пропускають воду, але випускають пар.

дощовик купити

Дощовик: підбір

Якісний дощовик повинен мати:

  • добре проклеєні шви — волога не буде проникати крізь отвори від голки;
  • капюшон з козирком та регуляторами — можна сформувати капюшон для максимального захисту голови від опадів;
  • вентиляція — своєрідні «клапани», що застібаються на блискавку та розташовані під пахвами та / або на спині, служать для «випускання пари»;
  • блискавка — захищена клапанами, які не пропускають воду, на всіх бігунках можуть бути брелки для зручного відкривання в рукавицях.

дощовик купити

Останні 2 пункту є доповненнями та можуть бути не у всіх моделей. Наприклад, замість блискавки можуть бути встановлені кнопки.