Наколінники

Наколінники

Наколінники будівельні: як вибрати

Наколінники будівельні (наколінники для роботи, наколінники робочі) — це засоби індивідуального захисту (ЗІЗ), які дозволять відмінно захистити Ваші колінні суглоби і уникнути травмування та переохолодження колінного суглоба.

Читати далi
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Але як вибрати та купити наколінники будівельні? Про це далі.

купити наколінники будівельні

Наколінники для роботи: від чого захистять

Колінний суглоб — це дуже важлива частина опорно-рухового апарату, адже він є сполучним вузлом між найбільшими кістками. Але колінний суглоб створений для прямоходіння та під час проведення робіт на колінах зазнає великих навантажень, оскільки постійне перебування людини в такій позі для нього не природно. Це може привести до різних, в тому числі дуже серйозних, проблем з суглобами.

купити наколінники будівельні

Також при тривалому контакті суглоба з холодною поверхнею бетону, підлоги або землі він миттєво переохолоджується, адже не має на собі підшкірного жирового шару.

Додатково поверхня може бути брудною, нерівною, на ній можуть бути сміття та каміння, різні гострі предмети, виступаюча арматура і так далі, які також несприятливо впливають на коліно.

Від усього цього та багато іншого відмінно захистять наколінники будівельні.

купити наколінники будівельні

Наколінники робочі: типи та застосування

Наколінники робочі можуть виготовлятись з:

  • жорсткого полівінілхлориду та мати шарнірне з'єднання;
  • м'якої шерсті тварин (верблюжа, собача);
  • спіненого каучуку;
  • нейлонової тканини і мати підкладку у вигляді захисної чашки, гелеву вставку;
  • аеропрену і так далі.

купити наколінники будівельні

Наколінники для роботи не мають розмірів. Також наколінники робочі можуть як одягатися поверх практично будь-якого робочого одягу, так і підвдягатись під штани, комбінезон і так далі прямо на голе тіло.

Наколінники будівельні користуються популярністю у плиточників, сантехніків, обробників, зварників, складальників корпусних меблів і так далі.

купити наколінники будівельні

Наколінники будівельні: гумові

Наколінники для роботи, вироблені з дрібнопористого спіненого каучуку є дуже легкими (не більше 100 г) та міцними. Завдяки пружності матеріалу наколінники робочі швидко відновлюють початковий стан, не спресовуються при тривалих навантаженнях.

Варто відзначити, що каучукові ЗІЗ чудово сидять на нозі, м'яко обхоплюючи її спереду, не спадають, не обертаються та не перешкоджають кровотоку.

наколінники будівельні ціна

Гумові наколінники робочі не потрібно прати, оскільки до них не прилипає бруд, їх досить просто струсити.

Вироби фіксуються на нозі за рахунок еластичної широкої гумки, яка має липучку.

Також вироби не пошкоджують поверхню, на яку Ви будете спиратися, тому дозволяють запросто працювати на будь-яких делікатних покриттях.

наколінники будівельні ціна

Наколінники для роботи: гелеві

Є наколінники для роботи, покриті зовні одношаровим, зносостійким та міцним балістичним нейлоном. Такі наколінники будівельні мають м'які підкладки з сополімеру етиленвінілацетату. Усередині підкладок встановлені вкладиші овальної форми, випущені з силіконового гелю, які чудово приймають форму Вашого коліна.

наколінники будівельні ціна

Використовуючи такі наколінники для роботи, коліна в них не будуть пітніти, мерзнути від холодної поверхні.

Гелеві наколінники робочі не заважають Вам ходити, а завдяки гладкій внутрішній частині Ви не натрете підколінні ділянки.

наколінники будівельні ціна