Каски, щитки

Каски, щитки

Каска захисна: як вибрати

Каска захисна (каска будівельна) — це один з найважливіших засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), що застосовується при виконанні самих різних робіт, які так чи інакше пов'язані з ризиком пошкодження голови.

Читати далi

Щиток НБТ-1 (плекс)

Артикул: 01322220
Код: 004493

120 грн.

В наявності

Oregon Екран захисний С

Артикул: 515065
Код: 099481

271 грн.

Очікується

Щиток НБТ-1 "Євро"

Артикул: 0962391
Код: 096239

217 грн.

Очікується
Показано з 1 по 19 з 19 (всього 1 сторінок)
Каска будівельна є обов'язковою на підприємствах, де виробляють важкі деталі, конструкції, товари, на заводах та будівництвах, електростанціях та фабриках. Каска будівельна захищає Вашу голову від важких ушкоджень та травм, тому вибирати її потрібно серйозно та скрупульозно.

купити каску захисну

Напевно Вам відомо, що травми голови складають 5% від всіх травм та аварій на виробництві. Пам'ятайте, що травмування черепа може привести до тривалого відновлення або інвалідності! Причиною цього служить, наприклад, сильний удар важким предметом по голові, падіння та удар об землю, конструкцію і так далі. Звісно, ми розуміємо, що повністю уникнути травмування, навіть коли використовується каска захисна, не вийде, але знизити кількість травм та їх тяжкість цілком реально — каска будівельна повинна бути у кожного працівника.

купити каску захисну

Каска будівельна: переваги

Каска захисна виготовляється з поліетилену, вініпласту або текстоліту:

 • для робіт, при яких можливий контакт з хімічними речовинами рекомендується вініпластова каска будівельна;
 • для підземних робіт — текстолітова каска захисна або склопластикова каска будівельна;
 • поліетиленова каска захисна використовується на будівництві;
 • на підприємстві з переплавки металів, кування та інших робіт, які виконуються при високих температурах, використовується каска будівельна, зроблена з вогнетривких матеріалів.

купити каску захисну

Основна перевага даного ЗІЗ — всебічний захист. Так, каска захисна однаково міцна як в зоні верхівки, так і по всій площі покриття, завдяки чому забезпечується захист голови з усіх боків.

Завдяки щільним комфортним ременям каска будівельна фіксується на голові стало й дуже зручно, не злітає під час роботи.

Важливою перевагою є стійкість ЗІЗ до перепадів температур. Як правило, каска захисна не втрачає своїх властивостей навіть при температурі до 40-50˚С. Варто відзначити, що каска будівельна здатна витримають удар напругою до 2 кВ (2000 В).

Якісна каска захисна запросто витримає навантаження більше 80 Дж, їй не страшні вплив рідкого та розпеченого металу, різних хімічних сплавів. Хороша каска будівельна виготовляється з матеріалів, які крім високої міцності та стійкості володіють малою вагою. Так, каска захисна не завдає дискомфорту, комфортно носиться на голові, повністю виконуючи покладені на неї функції.

купити каску захисну

Каска захисна: типи

Каска будівельна може мати різне призначення:

 • каска захисна для підземних робіт — застосовується для робіт в шахті та на різних підземних об'єктах;
 • каска будівельна загального призначення — використовується в господарстві;
 • каска захисна спеціального призначення — застосовується на будівництві, під час ремонтів і так далі.

купити каску захисну

Каска будівельна: критерії вибору

Щоб коректно вибрати та купити каску, необхідно враховувати наведену нижче інформацію.

Як відомо, універсальна каска захисна, яка зможе захистити від усього відразу, не існує. Так, при покупці необхідно враховувати захисні властивості конкретного продукту.

Товщина, яку повинна мати каска будівельна, повинна бути не менше 2.5 мм. Виріб повинен бути стійким до проколів, ударів та деформацій.

купити каску захисну

Каски захисна з нерівним у внутрішній частині корпусом є небезпечною.

Каска будівельна повинна мати бічні елементи з міцного не горючі матеріалу, товщина яких не повинна бути меншою 40 мм.

Пам'ятайте, що поліпропіленова каска захисна під дією дуже низьких або високих температур, УФ променів втрачає міцність, тому її необхідно міняти не рідше, ніж кожні 3 роки.

каска захисна ціна

Каска будівельна підбирається, виходячи з таких факторів:

 • умови роботи — якщо роботи будівельні, приділяйте основну увагу міцності виробу, якщо роботи в хімічній галузі — стійкості виробу до різних речовин;
 • специфіка підприємства та компанії — травми голови на підприємствах, специфіка роботи яких відрізняються, можуть наноситися по-різному, тому звертайте увагу на форму виробу, використовувану в ньому фурнітуру і так далі;
 • рівень захисту — як правило, зазначений в паспорті до виробу;
 • цілісність — каска захисна повинна бути цілою, не мати ушкоджень, в іншому випадку вона не зможе виконати свої завдання;
 • експлуатація — необхідно знати, як коректно кріпити виріб на голові, як використовувати та як за ним доглядати;
 • матеріал — каска будівельна повинна бути стійкою до впливу гарячої води, кислот, дезінфікуючих засобів, нафтопродуктів та інших хімічних складів; частина, яка торкається шкіри голови, повинна бути зроблена з нетоксичних гіпоалергенних матеріалів, які не повинні викликати дискомфорту та пошкоджень шкіри;
 • колір — каска захисна повинна мати добре видимий яскравий колір, який буде відразу кидатися в очі, каска будівельна повинна бути добре видна при поганому освітленні та в темряві.

каска захисна ціна

Щиток захисний: як вибрати

Щиток захисний (щиток лицевий, захисний щиток для обличчя) — це ЗІЗ, який неодмінно використовується на різних виробництвах, будівельному майданчику, при ремонті і так далі.

Але як правильно вибрати та купити щиток лицевий? Про це далі.

купити щиток захисний

Щиток лицевий: призначення та застосування

Сучасний щиток захисний надійно захищає обличчя від різного роду пошкоджень. Так, щиток лицевий дозволить запобігти потраплянню в обличчя іскор, бризок різних рідин (некислотного типу), хімікатів, твердих частинок, лугів і так далі. Є захисний щиток для обличчя, який захищає від різного роду випромінювань.

Зручно носити захисний щиток для обличчя — це ключовий аспект для користувача, від зручності також багато в чому залежить і Ваша безпека.

купити щиток захисний

Завдяки своє надійності та довговічності щиток захисний незамінний в таких сферах, як будівництво, видобуток нафти та газу, хімічна промисловість, чорна та кольорова металургія, машинобудування та автомобілебудування, медицина.

Вельми широким є і перелік професійних обов'язків, де щиток лицевий обов'язковий до використання. Так, щиток лицевий обов'язково повинен використовуватися при штукатурних, малярних, зварювальних та інших ремонтних роботах, на виробництвах, де робота проводиться за участю сталеплавильних та доменних печей і так далі.

купити щиток захисний

Захисний щиток для обличчя: матеріали та технологія виготовлення

Сучасний захисний щиток для обличчя виготовляється з самих різних високоміцних, стійких до різних типів зносу, ударних та механічних навантажень матеріалів. Завдяки особливостям технології виробництва щиток захисний запросто витримує сильні температурні перепади, тому його можна використовувати в будь-якому кліматі.

В якості матеріалу, з якого зроблений захисний щиток для обличчя, можуть використовуватися найрізноманітніші термостійкі полімери, наприклад, полікарбонат. Такий щиток лицевий може захистити Вас навіть від нетривалого сильного нагріву до температури понад 100°С. Залежно від матеріалу виготовлення показник максимальної температури змінюється, середня ж температура становить 130°С.

купити щиток захисний

Також захисний щиток для обличчя може випускатися з негорючої пластмаси, особливість якої — зниження інтенсивності випромінювання тепла в 2 рази. Пластмаса відмінно захищає обличчя від механічних впливів, оскільки володіє високими показниками удароміцності.

Бюджетний щиток захисний, як правило, виготовляється з органічного скла або ПММА. Даний матеріал, по суті, є термопластичних пластиком, але завдяки використанню різних технологій матеріал не тільки стійкий до ударів, але й до впливу хімії.

Важливим також є діелектричність матеріалу, яка дає можливість працювати з різним електричним обладнанням та установками.

купити щиток захисний

Вироби відрізняються легкістю, при носінні навантаження на Ваші шийні хребці відсутнє. Скло повністю прозоре, не має оптичних спотворень, ось чому очі не втомлюються навіть при тривалій роботі. Матеріали виробництва виробу при тривалому контакті з лицем людини не викликають подразнення.

Варто відзначити, що сучасний щиток лицевий всередині має м'які накладки, завдяки яким дискомфорт зовсім не відчувається та Ви можете повністю зосередитися на роботі. Ремені не тиснуть, але добре фіксують захисний щиток для обличчя.

щиток захисний ціна

Щиток захисний: типи та параметри

Щиток захисний може мати різновиди, які відрізняються своїми параметрами. Сьогодні виділяють такі популярні типи даних ЗІЗ:

 • універсальний щиток лицевий;
 • захисний щиток для обличчя з кріпленнями на каску.

Універсальний захисний щиток для обличчя використовується при будь-яких роботах, де потрібно захистити обличчя від пошкоджень дрібними частинками, бризок. Кріплення просте, екран подовжений, має скошену до низу форму, тому Ви можете запросто нахиляти та повертати голову. Екран також захищає верхню частину грудної клітки та шию від пошкоджень і дії високих температур.

щиток захисний ціна

Щиток лицевий з кріпленнями на каску, як правило, застосовується на будівельному майданчику та виробництвах. Його легко одягати та знімати. Є моделі, обладнані світлофільтром, який дозволить Вам виконувати зварювальні роботи.

щиток захисний ціна

Щиток лицевий: підбір

Вибираючи захисний щиток для обличчя враховуйте такі параметри:

 • наявність системи, що дозволяє регулювати наголів'я;
 • відмінні показники стійкості до ударів та пошкоджень;
 • міцний матеріал захисного екрану (щиток лицевий повинен захищати як від осколків, так і від агресивних рідин, високих температур);
 • невелика вага;
 • наявність в комплекті різних додаткових аксесуарів.