Беруші

Беруші

Беруші: як вибрати

У сучасному світі ми часто потрапляємо в ситуації, коли слух дратують різні різкі або гучні звуки, докучливий постійний шум і так далі.

Читати далi
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)
Беруші допоможуть Вам позбутися від сторонніх звуків nf шуму. Беруші часто застосовуються під час будівництва та ремонту, різних монтажних робіт, на підприємствах, в цехах, на складах, під час походів та активного відпочинку, занять спортом, на концертах (музикантами та глядачами) і так далі. Нерідко ці ЗІЗ використовують на ряду з захисними навушниками та іншими засобами індивідуального захисту (ЗІЗ). Також нерідко застосовуються беруші для сну, наприклад, якщо у Вас галасливі сусіди.

Але як вибрати та купити беруші? Про це далі.

купити беруші

Беруші: ступінь шумоізоляції (NRR)

Рівень зменшення шуму (шумозаглушення) являє собою кількість децибел, які здатні заблокувати ЗІЗ слуху. Пам'ятайте, що шум більше 85 дБ небезпечний для Вашого здоров'я, постійний його вплив може призвести до погіршення слуху, головних болів і так далі. Перед тим, як купити беруші, звертайте увагу на рівень децибел, вказаний на упаковці виробу.

Наприклад, при постійному шумі в 100 дБ беруші на 37 дБ зменшать його до 63 дБ (100-37 = 63 дБ).

купити беруші

Беруші: одноразові та багаторазові

Беруші бувають одноразовими та багаторазовими.

Одноразові беруші — найбільш доступний варіант. Вироби виготовляютья з піни та підходять для використання в ситуаціях, коли Ви рідко опиняєтеся в оточенні сильного шуму. Наприклад, коли Вам необхідно відвідати гучну подію або по роботі необхідно зрідка перебували в шумних умовах — одноразові моделі є незамінними.

купити беруші

Багаторазові беруші вартують дещо більше одноразових. Як зрозуміло з назви, ЗІЗ можна використовувати багаторазово. Чудовим прикладом таких виробів є беруші для сну. Багаторазові вироби незамінні, якщо Вам необхідно цілий день перебувати в шумних умовах.

купити беруші

Беруші: матеріал виготовлення

Беруші можуть виготовлятись з воску, термопластика, силікону, поліпропілену, поліуретану і так далі.

Силіконові беруші або термопластикові беруші є багаторазовими, добре миються. Термопластикові варіанти м'якші та комфортніші у використанні, ніж силіконові, відмінно прилягають в вушній раковині. Додатково термопластикові вироби Ви можете підрізати по довжині, вони можуть бути укомплектовані змінними вкладишами.

купити беруші

Воскові беруші — це вироби з натурального матеріалу, завдяки чому є пластичними, приємними для вуха. Це одноразові моделі, тому, як правило, продаються упаковками по декілька пар. 1 пара може використовуватися до 2 тижнів, після чого ЗІЗ необхідно змінити.

беруші ціна

Беруші з пластичного силікону є універсальними. Це і беруші для сну, для плавання і так далі. Вироби відмінно прилягають до тіла, використовуються таку ж кількість часу, що й воскові.

беруші ціна

Поліуретанові беруші або пінні беруші — це також одноразовий варіант, який за часом використання не відрізняється від воскових. Пам'ятайте, що такі ЗІЗ не можна мити, оскільки вони втратять свою пружність. Варто відзначити, що ці вироби краще за всі інші типи пригнічують шум, не дають відчуття вакууму, повністю прибирають приплив повітря у вушний канал.

беруші ціна

Беруші: основні вимоги

Вибираючи дані ЗІЗ слуху, слід визначиться з головними вимогами до них.

Основним є високий ступінь шумозаглушення, від якого безпосередньо залежить звуковий комфорт в певній ситуації та Ваше здоров'я.

беруші ціна

Далі варто розглянути зручність використання виробів: комфортна посадка в вушній раковині, ЗІЗ не повинні випадати при русі та інтенсивному виконанні різних робіт.

Також важливо, щоб вироби були випущені з безпечних гіпоалергенних матеріалів.