Засоби захисту

Засоби захисту

Засоби індивідуального захисту: як вибрати

Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) — це велике сімейство різних пристосувань та виробів, які створені, щоб убезпечити Вас під час проведення різних небезпечних для здоров'я, важких робіт і не тільки.

Про те, як вибрати кожен з ЗІЗ, про їх особливості та використання Ви можете прочитати, просто переходячи за нижче вказаними посиланнями.

купити засоби індивідуального захисту

Серед ЗІЗ, які представляє Вам на вибір інтернет магазин Квітка:

купити засоби індивідуального захисту

ЗІЗ: рукавиці робочі

При ремонті та будівництві, в майстернях, на виробництвах, в цехах частіше інших частин тіла травмуються руки. Холод та висока температура, порізи, проколи, удари, вплив хімікатів точно не йдуть на користь Вашим рукам.

Але кількість таких травм дуже просто мінімізувати, використовуючи засоби індивідуального захисту — рукавиці робочі. Додатково рукавиці захисні здатні спростити та зробити більш зручним робочий процес.

Не забувайте, згідно зі статистикою 70% травм рук трапляються через виконання важких робіт без використання рукавиць, 30% — через застосування погано обраних або неякісних ЗІЗ.

купити засоби індивідуального захисту

Засоби індивідуального захисту: окуляри захисні

В ході виконання різних робіт, в числі яких ремонт та будівництво, роботи у важкій промисловості і так далі виникає необхідність захистити обличчя та очі від різних впливів: механічних, хімічних, випромінювання. Для цього рекомендується використовувати такі ЗІЗ обличчя та очей, як окуляри захисні.

Не забувайте, що як каже статистика, кожна 4 травма тим чи іншим чином пов'язана з очима: механічні та хімічні ушкодження, вплив випромінювання і так далі.

Якщо ж потрібно одночасно захистити як органи дихання, так і очі, потрібно, щоб захисні окуляри для роботи та засоби індивідуального захисту органів дихання (ЗІЗОД) були сумісними.

купити засоби індивідуального захисту

ЗІЗ: респіратор

Респіратор — це засоби індивідуального захисту Ваших органів дихання від пошкодження парами, газами, аерозолями, пилом. Маска респіратор являє собою полегшений ЗІЗОД, головне завдання якого — поставка в Ваш організм очищеного, придатного для дихання повітря.

Респіратор вже дуже давно використовується при роботах в важких умовах, де без нього можна швидко нашкодити своєму здоров'ю.

Сфера застосування даного ЗІЗ така ж широка, як і кількість різних ситуацій, в яких Ви просто не зможете обійтися без фільтруючого повітря виробу.

купити засоби індивідуального захисту

Засоби індивідуального захисту: дощовик

Дощовик є виробом з поліестеру та ПВХ, ЗІЗ користується популярністю серед всіх, кому з тих чи інших причин необхідно багато часу проводити на вулиці.

Плащ дощовик чудово захищає Вас від різного роду опадів, вітру.

Дощ здатний застати зненацька будь-якого, але серед нас багато тих, для кого ці засоби індивідуального захисту є необхідністю: рибалки, туристи, грибники, дачники, діти, любителі походів, вуличні торговці, паркувальники, велосипедисти і так далі.

купити засоби індивідуального захисту

ЗІЗ: каска захисна

Каска захисна — це засоби індивідуального захисту, необхідні під час проведення різних робіт, в тій чи іншій мірі пов'язаних з ризиком пошкодити голову.

Каска будівельна неодмінно застосовується на підприємствах, де випускаються важкі конструкції, елементи, товари, на будівництвах та заводах, фабриках та електростанціях.

Пам'ятайте, що згідно зі статистикою, травми голови — це 5% від усієї кількості випадків та травм, які трапляються на виробництві. Травмування черепа часто веде до тривалого відновлення або інвалідності! Природно, повністю уникнути травм не вийде, але значно знизити їх кількість та важкість можна — для цього просто потрібна каска будівельна.

купити засоби індивідуального захисту

Засоби індивідуального захисту: жилет сигнальний

Жилет сигнальний є ЗІЗ, який необхідний будівельникам, водіям, велосипедистам, ремонтникам, комунальникам, дітям.

Жилет світловідбиваючий здатний убезпечити Вас у багатьох ситуаціях, зробить Вас більш помітним і так далі.

купити засоби індивідуального захисту

ЗІЗ: навушники протишумові

Навушники протишумові — це засоби індивідуального захисту, які здатні захистити Вас від шкідливого впливу шуму, що виникає при будівельних та ремонтних роботах, в цехах, на підприємствах, в майстернях, на фабриках і так далі.

Вибираючи навушники захисні, звертайте увагу на рівень шуму, який вони можуть нівелювати.

Не забувайте, що допустимий рівень впливу шуму протягом 8-годинного робочого дня дорівнює 85 дБ, найбільший — 115 дБ, піковий — 135 дБ.

купити засоби індивідуального захисту

Засоби індивідуального захисту: беруші

Напевно кожен з Вас потрапляв в ситуацію, коли слух «ріжуть» гучні або різкі звуки, постійний монотонний шум і так далі. Беруші — це ЗІЗ, які дозволять Вам повністю позбутися або істотно приглушити шум та сторонні неприємні звуки.

Беруші незамінні при ремонті та будівництві, монтажі, в цехах та майстернях, на фабриках, заводах та підприємствах, складах, під час активного відпочинку та походів, на концертах, під час занять спортом і так далі. Також популярними є беруші для сну, які допоможуть заснути, незважаючи на галасливих сусідів або інші шуми.

Часто ці засоби індивідуального захисту застосовуються спільно з захисними навушниками.

купити ЗІЗ

ЗІЗ: зварювальний маска Хамелеон

Зварювальний маска Хамелеон захистить Ваші очі, обличчя та шию від яскравих спалахів, розпеченого металу, шлаку, стружки і так далі.

Зварювання є однією з найбільш травмонебезпечних робіт, тому Вам обов'язково потрібно себе убезпечити. Якщо Ви не будете використовувати засоби індивідуального захисту, наслідки не змусять себе довго чекати — вони дуже швидко позначаться на Вашому здоров'ї. Пам'ятайте, що часто такі професійні хвороби дуже складно вилікувати або вони зовсім невиліковні.

купити ЗІЗ

Засоби індивідуального захисту: наколінники будівельні

Наколінники будівельні є ЗІЗ, необхідними для захисту Ваших колінних суглобів під час робіт від переохолодження та травмування, зробить роботу більш комфортною.

Наколінники робочі точно знадобляться будівельникам та ремонтникам, паркетникам, сантехнікам, декораторам і так далі.

купити ЗІЗ

ЗІЗ: спецвзуття

Спецвзуття також входить в засоби індивідуального захисту та застосовується для проведення різних професійних робіт в складних умовах і не тільки.

Гумові чоботи дуже популярні: використовуються при ремонті, на будівництві, в цехах, на підприємствах, в садах, майстернях, на городах, в теплицях, сільському та домашньому господарстві і так далі.

Чоботи робочі необхідні для повноцінного захисту Ваших ніг від впливу погодних умов та агресивних середовищ, вібрації, механічних пошкоджень і так далі.

купити ЗІЗ

Засоби індивідуального захисту: пояс запобіжний

Пояс запобіжний є ЗІЗ, який застосовується для безпечного виконання висотних робіт, проведення рятувальних операцій, усунення наслідків різних аварій, катастроф і так далі.

При виконанні різних висотних робіт Ви повинні максимально себе убезпечити. На жаль, яким би не був обережним робочий, ймовірність падіння все ж є, але в Ваших силах звести її до мінімуму, використовуючи ЗІЗ — страхувальний пояс.

купити ЗІЗ

ЗІЗ: пояс для інструментів

Кожен майстер добре знає, що будь-який інструмент повинен завжди знаходиться на своєму місці та до нього повинен бути забезпечений швидкий доступ. Пояс для інструментів дозволить Вам втілити цей основоположний принцип в життя, при цьому витративши мінімум коштів.

Сьогодні будівельний пояс є як зручним в роботі будівельним аксесуаром, так і відрізняється ергономікою, естетикою, має свій стиль і так далі.

Пояс для інструментів необхідний для перенесення та зберігання предметів і пристроїв першої необхідності: елементів кріплення, різних деталей, ручного та електроінструменту.

купити ЗІЗ

Показано з 1 по 16 з 336 (всього 21 сторінок)