Запчастини для бетонозмішувачів

Запчастини для бетонозмішувачів

Запчастини до бетономішалки: як вибрати

Запчастини до бетономішалки (запчастини для бетономішалки) виробляють з однією метою — істотно збільшити період роботи обладнання.

Читати далi
Показано з 1 по 15 з 15 (всього 1 сторінок)
Правильний заміс бетонних та інших сумішей є трудомістким, досить складним процесом, в якому під постійними сильними механічними навантаженнями працюють всі вузли будівельного обладнання. Вузли, які постійно працюють «на всю» «летять» — виходять з ладу. В цьому випадку Вас виручать запчастини для бетономішалки.

Але як вибрати та купити запчастини до бетономішалки в Україні? Про це далі.

купити запчастини до бетономішалки

Запчастини для бетономішалки: часті поломки обладнання

Не забувайте, дане будівельне обладнання, в залежності від типу, буває редукторним, вінцевим або вінцево-редукторним.

Наведемо список, в який входять найбільш популярні та розкуповувані запчастини до бетономішалки, які, на жаль, схильні до поломок з тих чи інших причин:

 • вінець;
 • ремінь;
 • шестерня;
 • шків;
 • лопатки;
 • підшипники ковзання та кочення;
 • електромотор.

купити запчастини до бетономішалки

Вінець є своєрідною короною, що оперізує барабан пристрою по колу. Як правило, такі запчастини для бетономішалки виробляються з чавуну. Так, ці запчастини до бетономішалки виходять з ладу, наприклад, через удари, частинки цементу при поганому очищенню пристрою після робіт, використання «мастила вінця» (щоб менше шумів).

купити запчастини до бетономішалки

Ремінь потрібен для передачі крутного моменту від електромотора на шків. Ремені — це запчастини для бетономішалки, які замінюються найбільш часто через швидке розтягування та розрив. Швидке розтягнення відбувається по простій причині: в процесі роботи мало хто стежить за його правильним натягом. Ці запасти для бетономішалки купити найпростіше, оскільки зношений ремінь можна принести з собою в магазин та порівняти з новим.

купити запчастини до бетономішалки

Шестерня необхідна для завдання тону обертання вінця. Виробляються ці запчастини для бетономішалки з чавуну, виходить з ладу рідко: через будівельне сміття або камінчики, які потрапляють між її зубці. Шестерня вибирається під певну модель устаткування, адже потрібна певна кількість зубців. Це дуже важливо, адже застосування «схожої» шестерні може привести до виникнення непереборної поломки обладнання.

купити запчастини до бетономішалки

Шків потрібен для встановлення ременя. Ці запчастини для бетономішалки передають крутний момент від мотора до валу з шестерінкою. Дані запчастини до бетономішалки також ламаються вкрай рідко: як правило, це трапляється, якщо часто включати обладнання, вже завантажене великою кількістю компонентів суміші. Але така поломка усувається досить просто: зніміть електромотор та розтисніть кільце (стримуючий елемент конструкції), далі зберіть все в зворотному порядку.

запчастини до бетономішалки ціна

Лопатки необхідні для однорідного швидкого перемішування компонентів суміші. Як правило, обладнання має 3 лопатки. Пам'ятайте, що якщо зламалася хоча б одна з них, якість вихідної суміші значно впаде.

запчастини до бетономішалки ціна

Підшипники ковзання та кочення — це запчастини для бетономішалки, які потрібні для полегшення обертання. Вузол підшипника розташовується зовні або всередині барабана. Зовнішній вузол підшипника запросто ремонтується своїми руками. А ось ремонтувати внутрішній вузол своїми руками не рекомендується, адже Ви можете порушити його герметичність, тому краще звернутися в сервісний центр.

запчастини до бетономішалки ціна

Електромотори — це запчастини для бетономішалки, які також часто виходять з ладу. Електродвигун є «серцем» обладнання та потрібен для передачі деякої потужності за допомогою оборотів валу. Дані запчастини до бетономішалки виходять з ладу при перебоях в мережі, постійних перевантаженнях мотора.

запчастини до бетономішалки ціна

Запчастини до бетономішалки: як уникнути поломок

Щоб запобігти виникненню передчасних поломок будівельного обладнання слід дотримуватися простих правил експлуатації пристроїв. Особливо це важливо, якщо використовується вінцева бетономішалка.

 • виконуйте як завантаження компонентів, так і вивантаження суміші лише при включеному обладнанні (коли барабан обертається);
 • не використовуйте ніякі «мастила вінця» та «мастила шестерні», які неодмінно призводять до налипання на дані запчастини до бетономішалки піску та сміття;
 • по закінченню робіт виконуйте ретельне очищення вінця та шестерні;
 • не допускайте ударів чимось по вінцю та шестерні, адже дані запчастини до бетономішалки дуже чутливі до ударів;
 • коли трапилася екстрена або аварійна зупинка барабана з завантаженими компонентами — вивантажте їх та повторно запустіть обладнання з порожнім барабаном, потім засипайте в нього компоненти заново.

запчастини до бетономішалки ціна

Дотримуючись вищевказаних правил поводження з обладнанням Вам не доведеться часто купувати запчастини для бетономішалки.