ПРОМО

Камера для колеса 3,0х8

Артикул: 160-6001
Код: 006499

30 грн.30 грн.

У наявності
Показано з 1 по 16 з 23 (всього 2 сторінок)

Запчастини для тачок

Запчастини для тачок

Запчастини для тачок: як вибрати

Сьогодні досить складно уявити собі дачу, присадибну ділянку, сад, будівництво та ремонт без використання такого інвентарю як тачка садова або тачка будівельна. Варто зазначити, що ця трудівниця допоможе Вам при проведенні найрізноманітніших робіт, тому використовується в багатьох галузях.

На жаль, дане обладнання, як і все інше, з часом ламається. Запчастини для тачок (комплектуючі для тачок) дозволять Вам самостійно, не володіючи особливими навиками швидко привести помічницю в порядок та продовжити роботи.

купити запчастини для тачок

Деталі до тачок садових та будівельних — це, в першу чергу, камери та покришки, колеса на тачки в зборі, литі колеса (суцільнорезинові), корита, кріплення для всього, підшипники, втулки. Дані комплектуючі є найбільш розкуповуваними, оскільки на них припадає все навантаження під час роботи.

Інтернет магазин Квітка дає Вам можливість швидко та без проблем підібрати та купити запчастини для тачок практично всіх типів.

купити комплектуючі для тачок

Пам'ятайте, що колеса — це ті комплектуючі для тачок, які забезпечують м'якість та безшумність ходу виробу, простоту пересування по різних типах поверхонь.

Варто відзначити, що комплектуючі встановлюються на певні типи виробів, тому вибирайте їх за розмірами та артикулом, щоб точно підібрати оптимальний варіант.