Заклепки

Заклепки

Заклепки: як вибрати

Заклепки (заклепка витяжна, заклепки для заклепника) — це спеціальне кріплення, яке працює в парі з заклепувальним пістолетом та застосовується для міцного з'єднання різних листових матеріалів.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 36 (всього 2 сторінок)

Перед тим, як вибрати та купити заклепки, слід визначити, які матеріали та в яких місцях Ви хочете скріпити.

купити заклепки

Заклепка витяжна: використання

Заклепка витяжна відрізняється дуже широкою сферою застосування. Природно, найчастіше заклепки для заклепника використовуються в будівництві для довговічного та надійного кріплення систем навісних вентильованих фасадів, листових матеріалів в конструкції, облицювальних елементів, для створення секцій, каркасів, боксів і так далі.

Також заклепки для заклепника незамінні в машинобудуванні для з'єднання різних елементів та вузлів в літаках, машинах, вагонах і так далі.

купити заклепки

Заклепки застосовуються і в сфері виробництва товарів народного споживання, наприклад, вентиляторів, посудомийних та пральних машин, холодильників, радіаторів і так далі.

Заклепка витяжна використовується в сферах електроніки та енергетики під час виробництва кондиціонерів, котлів, касових апаратів, комп'ютерів, різного обчислювального та вимірювального обладнання і так далі.

Заклепки для заклепника потрібні і в харчовій промисловості для виготовлення баків, цистерн, різного харчового обладнання і так далі.

купити заклепки

У сфері медицини заклепки необхідні для випуску обладнання самого різного призначення в лікарні та лабораторії.

Природно, для кожної галузі використання та для кожних типів робіт є заклепка витяжна певного типу. Так, щоб правильно вибрати та купити заклепки, потрібно точно знати, особливості з'єднуваних ними матеріалів та технології з'єднання даних матеріалів.

купити заклепки

Заклепки для заклепника: матеріал розхідника

Вибираючи заклепки для заклепника, для початку зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлені розхідники. Так, від матеріалу залежать показники міцністі будь-якого розхідника, його стійкість до корозії.

Так, розхідники можуть бути зроблені з алюмінію, латуні, нержавіючої сталі та різних сталей, поліаміду, міді або бути комбінованими (зроблені з декількох різних матеріалів).

купити заклепки

Алюмінієві заклепки найчастіше використовуються в харчовій та хімічній промисловості, оскільки є стійкими до корозії та впливу різних агресивних середовищ. Алюмінієва заклепка витяжна також може бути використана в якості декору, ось чому є розхідники, зроблені з лакованого або анодованого алюмінію.

купити заклепки

Латунні заклепки для заклепника можуть бути обладнані заземлювальними клемами, за рахунок чого використовуються в енергетичній та електронної галузях.

купити заклепки

Заклепки з нержавіючої сталі відрізняються високою стійкістю до корозії, їм не страшні впливу хімічних речовин, вологи. Такі розхідники можуть запросто застосовуватися в агресивних середовищах, харчовій промисловості. Також заклепка витяжна може бути виготовлена з:

  • оцинкованої сталі;
  • оцинкованої сталі з жовтим хромуванням;
  • слабозажиреної сталі (відразу можна фарбувати);
  • фосфатованої стали.

купити заклепки

Поліамідна заклепка витяжна (в народі названа «пластикова») використовується для кріплення гнучких м'яких поверхонь та металів різного типу.

заклепки ціна

Мідні заклепки для заклепника використовуються під час кріплення елементів фасаду та покрівлі. Такі розхідники довговічні, пластичні, стійкі до корозії, не здатні виділяти токсичні речовини.

заклепки ціна

Є й заклепки, зроблені шляхом комбінування матеріалів. Такі заклепки для заклепника повинні бути коректно підібрані, виходячи з типу матеріалу поверхонь, які скріплюються.

заклепки ціна

Наведемо декілька прикладів використання розхідників. Для з'єднання поверхонь з алюмінію слід користуватися алюмінієвими розхідниками, які мають стрижні з нержавіючої сталі. Заклепка витяжна з нержавійки, як правило, застосовується для кріплення конструкцій, які також виконані з нержавіючої сталі. А ось для встановлення відкосів, зроблених з оцинкованої сталі, необхідно використовувати розхідники, які вироблені з пофарбованої оцинкованої сталі.

заклепки ціна

Заклепки: форма

Також вибираючи заклепки необхідно звернути свою увагу на довжину та діаметр розхідника. Діаметр вкаже, яке навантаження здатний витримати розхідник, довжина ж вибирається, виходячи з діаметру та товщини листів, що з'єднуються.

заклепки ціна

Заклепка витяжна використовується для кріплення будівельних матеріалів, різних елементів до внутрішніх та зовнішніх сторонах будівель та споруд різного призначення.

заклепки ціна

Гайка заклепка залишає в матеріалі частину, яка, в свою чергу, має різьбове з'єднання від М3 до М12. Так, Ви можете використовувати її для кріплення необхідних додаткових виробів та елементів.

заклепки ціна

Заклепки для заклепника, які мають збільшений діаметр бортика (з широким бортиком) використовуються для створення більш надійного кріплення. Такі розхідники незамінні, наприклад, для кріплення композитних панелей з алюмінію та фіброцементних фасадних плит. Так, широкий бортик здатний «захопити» велику площу, при цьому забезпечуючи малий тиск під час підвищення навантажень на дані матеріали.

заклепки ціна

Потаємні заклепки для заклепника після встановлення залишаються непоміченими, ось чому незамінні там, де потрібно дотримуватися естетичності з'єднання.

заклепки ціна