Відрізні диски 180 мм

Відрізні диски 180 мм

Відрізний диск 180 мм використовується для різання металевих конструкцій.

Читати далi
Показано з 1 по 26 з 26 (всього 1 сторінок)
Незамінний при виконанні будівельно-ремонтних робіт у будинку. Також може використовуватися на дачі, в автомайстерні тощо.

Для яких матеріалів підходить відрізний диск 180 мм?

Кола відрізні 180 мм добре показують себе при роботі з:

  • кольоровим та чорним металом;
  • сталлю;
  • чавуном;
  • черепицею (шифером).

Також вони можуть розрізати плитку, мармур, цеглу, кераміку, камінь, граніт та бетон.

Як правильно вибрати відрізні кола 180 мм?

Купуючи відрізний диск 180 мм, заздалегідь визначтеся, що різатимете. А потім пройдіться за наступними параметрами та вибирайте оптимальні для себе значення:

  1. Товщина. Вона може бути від 1.6 до 3 мм. Чим більше, тим товщим буде різ. Відрізні круги товщиною 1.6-2 мм вважаються універсальними та підходять для більшості матеріалів. А для роботи з товстими заготовками купуйте відрізні диски завтовшки 3 мм.
  2. Посадковий отвір. Кріплення для кола відрізняються в залежності від бренду та варіюються в межах від 22 до 32 мм.
  3. Матеріал, що обробляється. Відрізні диски 180 мм призначені для роботи з певними видами матеріалів. Вибирати потрібно з власних задач.

Що стосується бренду, то тут вирішуйте самостійно. У нас пропонуються відрізні диски 180 мм від різних виробників, кожен із яких застосовує різні технології виготовлення продукції. Різниця в якості, надійності та ціні.

Якщо цікавлять бюджетні рішення, придивіться до моделей компаній «Гетьман», «Зак», «Карпати». Якщо ж хочете купити якісні та надійні відрізні кола 180 мм – рекомендуємо брати продукцію від виробників Norton, Klingspor, NovoAbrasive.

Переваги покупки відрізних дисків 180 мм у Kwitka

В інтернет-магазині «Квітка» пропонується великий вибір відрізних кіл 180 мм від провідних компаній. У каталозі зібрані диски, що відрізняються за технічними характеристиками, тому ви легко знайдете оптимальне рішення для ваших задач. Якщо з вибором виникнуть труднощі – можете проконсультуватися з нашими консультантами телефоном.

Усі представлені на сайті товари поставляються безпосередньо від виробника. Тому купуючи у нас відрізний диск 180 мм, ви отримуєте оригінальну продукцію.

Доставляються товари по всій Україні, так що оформляти покупку можна з будь-якого міста. Для клієнтів зі Львова, Луцька, Івано-Франківська та Києва доступна послуга самовивезення.