Відрізні диски 125 мм

Відрізні диски 125 мм

Відрізний диск 125 мм призначений для ефективного різання металу.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 84 (всього 3 сторінок)
Підходить для слюсарних та будівельно-ремонтних робіт. Також використовується при роботі з металевими конструкціями, в авто майстернях тощо.

Для яких задач підходять відрізні кола 125 мм?

Відрізний диск 125 мм ефективно справляється з:

  • сталлю (загартованою, нержавіючою, індустріальною, високолегованою);
  • алюмінієм;
  • бронзою;
  • чавуном;
  • латунню;
  • черепицею (шифером).

Також деякі моделі здатні розрізати бетон, цеглу, камінь та граніт.

Критерії вибору відрізного диска 125 мм

Кола відрізні 125 мм відрізняються за цілим рядом параметрів. Тому при їх купівлі треба дивитися на такі критерії:

  1. Ширина поверхні, що ріже. Варіюється в межах від 0,8 до 2,5 мм. Чим більша ширина, тим товщим буде різ. Для різання товстого металу краще купувати диски відрізні шириною 2.5 мм. А для тонкостінних виробів вистачить і кола завтовшки 1-2 мм.
  2. Посадковий отвір. У кожного виробника передбачені різні кріплення для диска. Найбільш поширені варіанти – 22 мм, 22.2 мм, 25.2 мм. Деякі компанії мають в асортименті моделі з посадковим отвором 32 мм.
  3. Центр кола. Він буває плоским чи опуклим. На технічні характеристики диска це ніяк не впливає. Але відрізний диск 125 мм з опуклим центром можна зміщувати щодо осі болгарки, що полегшує роботу з інструментом у важкодоступних місцях.

Що стосується виробника, то тут кожен обирає самостійно. Якість продукції дуже відрізняється, оскільки компанії використовують різні технології виготовлення відрізних дисків 125 мм. Звідси й розкид за ціною, оскільки вона залежить від надійності та довговічності виробів.

Широкий асортимент відрізних кіл 125 мм

В інтернет-магазині «Квітка» можна підібрати відрізний диск 125 мм для будь-яких задач. У каталозі пропонується великий вибір виробів Bosch, Makita, Metabo, Falc та інших відомих виробників. Тому у нас ви завжди зможете знайти й купити відповідний за товщиною, профілем та іншими параметрами відрізний диск 125 мм.

Детальні характеристики товару дивіться в описі. Тут же вказано його актуальну ціну. Якщо з вибором виникнуть труднощі – звертайтеся за допомогою до наших консультантів, вони підкажуть, що краще вибрати.

Доставка відрізних дисків 125 мм здійснюється по всій Україні. Для покупців зі Львова, Івано-Франківська, Луцька та Києва доступна послуга самовивезення.