Стрічка будівельна

Стрічка будівельна

Стрічка будівельна: як вибрати

Будівельна стрічка — це ціле сімейство різних витратних матеріалів, які дозволять Вам клеїти та з'єднувати найрізноманітніші матеріали, створювати якісну ізоляцію проводки, труб, різних з'єднань, міцно фіксувати різні елементи, деталі і так далі.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 69 (всього 3 сторінок)

купити скотч

Паперовий скотч: як вибрати

Паперовий скотч (малярна стрічка, маскувальна клейка стрічка) та креповий скотч (креп) — це спеціальна клейка стрічка, яка використовується при ремонті та будівництві, під час проведення малярних робіт, фарбування машин та різних предметів, в процесі декорування і так далі.

Малярна стрічка представляє собою стрічку з клейовим шаром, яка складається з паперової основи, поверхня якої гофрована. Рифлена структура запобігає стіканню лакофарбового матеріалу (також він частково вбирається в паперову основу).

купити скотч

Паперовий скотч має ширину від 6 до 50 мм (рідше 75 мм), довжину від 20 до 70 м (рідше 150 м) в рулоні. Малярна стрічка має товщину (щільність) в межах від 105 до 140 мкм, рулон важить, в залежності від габаритів та типу, від 70 до 300 г.

Малярна стрічка виготовляється з такими клейовими шарами:

 • каучуковий (гумовий) — мінімально термостійкий, але відрізняється максимально можливою адгезію;
 • акриловий — відрізняється високою липкістю у великому температурному діапазоні (від негативних температур до 150˚С);
 • силіконовий — може запросто витримати температуру до 260˚С, маючи термостійку основу.

купити скотч

Усередині будь-якого з вищевказаних типів складів можуть бути деякі варіації.

Паперовий скотч спочатку призначався для захисту поверхонь в процесі нанесення лакофарбового покриття (ЛФП), оштукатурювання. Основна особливість, якою відрізняється малярна стрічка, — це мала адгезія, завдяки чому Ви можете запросто знімати паперовий скотч, не пошкоджуючи при цьому покриття поверхні. Також паперовий скотч видаляється, не залишаючи на поверхні слідів клею.

Малярна стрічка незамінна, коли необхідно сформувати на поверхні чіткі межі для нанесення ЛФП, захистити поверхню, на яку Ви не хочете наносити ЛФП.

Проста малярна стрічка використовується тільки всередині приміщень, але є спеціальні типи розхідників, які можна використовувати зовні.

купити скотч

Малярна стрічка: використання при нанесенні ЛФП

При нанесенні ЛФП паперовий скотч застосовується в наступних випадках:

 • при необхідності захистити поверхні (стіни, стелю, двері, підвіконня і так далі) від попадання на них ЛФП, штукатурки, монтажної піни, клею та подібних матеріалів;
 • під час будівництва як заміна господарської стрічки, необхідної для фіксації різних захисних плівок;
 • при необхідності створити чітку фарбувальну зону, убезпечивши сусідні різні поверхні від попадання на них ЛФП;
 • при необхідності встановити чіткі межі фарбування (наприклад, при фарбуванні різних зон в різні кольори), розмітка при цьому може виконуватися прямими або кривими лініями (паперовий скотч вельми гнучкий та досить міцний);
 • при створенні зовнішніх та внутрішніх трафаретів (лінії, які Ви зробили, використовуючи паперовий скотч, в будь-який момент можна скорегувати).

купити скотч

Паперовий скотч: нестандартне застосування

Крім нанесення ЛФП, малярна стрічка використовується для вирішення безлічі інших завдань:

 • щоб не втратити дрібні деталі, їх можна приклеїти на шматок розхідника;
 • Ви можете нанести на паперовий скотч розмітку, зробити необхідні позначки та написи, що дуже зручно в побуті та незамінне в логістиці;
 • для збору сміття та пилу без пилососа під час свердління отворів на стіні, Вам достатньо просто зробити з листа простого паперу конверт, далі приклеїти його під точкою майбутнього отвору;
 • проклеюючи розхідником по колу свердло на необхідній Вам відстані від краю, Ви зробите обмежувач глибини свердління;
 • малярна стрічка дозволить Вам зафіксувати край рулетки на необхідному Вам місці та проводити вимірювання;
 • для проведення свердління гладкого матеріалу, свердло на поверхні якого буде ковзати (кахель, скло і так далі), просто приклейте в місце свердління паперовий скотч, що дасть Вам можливість як позначити точку входу свердла в поверхню, так і запобігти ковзанню свердла;
 • малярна стрічка дозволяє заклеїти на зиму вікна;
 • паперовий скотч дасть Вам можливість безпечно зібрати осколки розбитого скла;
 • малярна стрічка дозволяє захистити дверне полотно під час виконання його монтажу, проклеюючи його по периметру разом з коробкою;
 • паперовий скотч креп дасть Вам можливість акуратно загерметизувати шви та стики за допомогою герметика, при цьому останній не потрапить на поверхні, що знаходяться поряд.

купити скотч