Скоби

Скоби

Скоба: як вибрати

Скоба (скоби для степлера, скоба меблева) — це розхідник, який використовується в електричному, пневматичному та ручному будівельному степлері, який сьогодні застосовується повсюдно.

Читати далi

Скоби 6 мм (1000 шт)

Артикул: 12-006
Код: 003784

11 грн.

В наявності
Показано з 1 по 28 з 39 (всього 2 сторінок)
Скоби для степлера необхідні для швидкого міцного з'єднання самих різних матеріалів.

Скоба меблева різниться за формою, матеріалом виконання, розмірами і так далі. Габарити, які має скоба, є основним фактором при виборі необхідного Вам розхідника.

купити скоби

Скоби для степлера: типи та габарити

Скоба, в залежності від типу, може входити в одну з декількох груп за різними критеріями, головними з яких є габарити та форма.

купити скоби

За формою скоби для степлера бувають:

 • П-подібними — найбільш поширені та універсальні, мають прямокутну форму;
 • U-подібні — дугоподібні розхідники необхідні для кріплення кабелю та проводки різних перетину та призначення;
 • Т-подібні (цвяхи, штифти) — застосовуються для виконання якомога більше прихованих з'єднань, які не несуть навантаження.

Інформацію про Т-подібні скоби (цвяхи, штифти) Ви можете знайти тут. Варто відзначити, що відразу з 3 типами розхідників можуть працювати не всі моделі інструментів. Як правило, для роботи скобозабивного пістолету використовується лише П-подібна скоба меблева.

купити скоби

Скоба меблева: П-подібна

Скоба П-подібна має 3 основні габаритні параметри:

 • висота або довжина ніжки (позначається літерою «Н») — визначає найбільшу допустиму глибину занурення розхідника в матеріал;
 • довжина або ширина «спинки» (позначається літерою «L» або «b») — враховується, якщо потрібно замаскувати місце з'єднання;
 • товщина або ширина (позначається літерою «W» або «а») — визначає міцність розхідників, зроблених з різних матеріалів.

Всі габарити вказуються в міліметрах.

купити скоби

Необхідно пам'ятати, що чим довші скоби для степлера, тим більші навантаження вони можуть витримати.

Найбільш популярною є П-подібна скоба меблева таких типів:

 • «53» — з товщиною 0.7 мм, довжиною 11.3 мм та висотою від 4 до 14 мм;
 • «140» — має велику жорсткість, товщина 1.25 мм, довжина 10.6 мм і висота від 6 до 14 мм.

купити скоби

Скоба: U-подібна

Дугоподібна скоба (U-подібна), як правило, використовується в модифікаціях меблевих скобозабивачів та може бути одного з двох типів:

 • «28» або «S» — потрібна для кріплення кабелю, який має перетин 4.5 мм, її товщина — від 1.25 мм, висота від 9 до 11 мм;
 • «З6» чи «L» — необхідна для кріплення проводу, діаметр якого 6 мм, її товщина 1.25 мм, висота від 6 до 10 мм.

купити скоби

Практично всі компанії, які випускають будівельні степлери, виробляють і розхідники до них. Так, типорозміри розхідників стандартизовані, але маркування, в залежності від виробника, можуть відрізнятися. Завдяки однаковим типорозмірам Ви можете користуватися розхідниками від різних виробників.

купити скоби

Скоби для степлера: матеріал

Скоби для степлера виробляються з різних матеріалів: алюмінію, міді або сталі. Матеріал виробництва визначає як властивості розхідника, так і сферу його використання.

Сталева скоба меблева через високу міцності використовується найбільш часто. Така скоба може бути гартованою або ні. Гартовані скоби для степлера використовуються для робіт з міцними матеріалами, оскільки їх дуже легко забивати, але вони ламаються легше, оскільки не витримують поперечних навантажень.

Основний недолік, який має сталева скоба меблева, — це схильність до корозії. Так, корозія псує зовнішній вигляд з'єднання, одночасно зменшуючи його міцність. Для продовження періоду служби такого розхідника його покривають цинком. Оцинкована сталева скоба є стійкою до руйнування, завдяки чому буде служити значно довше. Також сталеві скоби для степлера можуть виготовлятись з нержавійки, вони дорожчі, але служать дуже довго. Як правило оцинкована та нержавіюча скоба меблева виготовляється відомими виробниками, що турбуються про свою репутацію.

купити скоби

Алюмінієва скоба є бюджетним варіантом, вона стійка до корозії, але має малу міцність, тому може зігнутися вже в процесі вбивання, лопнути при невеликому навантаженні. Так, алюмінієві скоби для степлера використовують тільки для кріплення м'яких матеріалів: складання тари з картону, легкої обшивки, кріплення електропроводки і так далі.

скоби ціна

Мідна скоба меблева міцніша алюмінієвої, також стійка до корозії та підходить для кріплення м'яких матеріалів. Оскільки мідна скоба досить дорога, вона найчастіше застосовується під час декоративного оздоблення.

скоби ціна

Скоба меблева: підбір

Скоба вибирається, орієнтуючись на такі критерії:

 • тип та форма розхідника, на який розрахована робота наявного у Вас скобозабивного пістолету;
 • тип матеріалу, в який буде вбитий кріплення;
 • умови та навантаження, що мають витримувати розхідники після кріплення;
 • тип матеріалу кріплення;
 • гострота ніжок розхідника;
 • якість кріплення.

скоби ціна

Вказівки щодо розміру та типу кріплення, яке може бути встановлене в обладнання, містяться на упаковці розхідника та в інструкції до обладнання.

Пам'ятайте, що коли доводиться працювати з високоміцними матеріалами, рекомендується до використання сталева гартована скоба меблева. Також дуже добре, коли такі скоби для степлера матимуть загострені кінці для ще більш легкого вбивання.

скоби ціна

Якщо необхідно зробити місце з'єднання, яке не буде піддаватися навантаженням, як можна менш помітним, рекомендується використовувати скоби для степлера максимально малого розміру.

Якщо з'єднувані матеріали будуть знаходиться у вологих умовах, рекомендована до використання алюмінієва, мідна, оцинкована або нержавіюча скоба меблева. Оптимальний варіант безпосередньо залежить від міцності матеріалу та навантаження на розхідник.

скоби ціна

Скоба: вартість та розфасовка

Скоба меблева поставляється в коробочках ємностями від 500 до 5000 шт. Матеріали скріплені в окремі блоки за допомогою спеціальної клейкої плівки. Такі блоки, як правило, повністю вміщуються в магазин обладнання (якщо ні, просто розділіть їх).

скоби ціна

Ціни на скоби для степлера залежать від виробника. Також різниця в цінах пов'язана з металом, з якого зроблена скоба меблева. Так, рекомендується користуватися більш дорогими та якісними кріпленнями, адже дешеві скоби для степлера під час вбивання можуть ламатися та гнуться, що неодмінно позначається як на якості роботи, так і на її тривалості.

В роботі професіонала не буває дрібниць. Так, правильно підібрана скоба меблева забезпечить як підвищення продуктивності роботи, так якість її результату.

скоби ціна

Варто відзначити, що деякі виробники випускають кріплення нестандартних форм та розмірів. Такі кріплення використовуються лише на модифікаціях будівельних пістолетів, який часто використовуються для виконання певних окремих специфічних робіт.