Цвяхи

Цвяхи

Цвяхи для нейлера: як вибрати

Цвяхи для нейлера (цвяхи для степлера, цвяхи для пневмопістолету, Т-подібна скоба) — це розхідник, що застосовуються в ручному, пневматичному та електричному будівельному степлері, які є надзвичайно популярними інструментами.

Читати далi
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)
Цвяхи для степлера потрібні для міцного швидкого з'єднання різних матеріалів.

купити цвяхи для нейлера

Цвяхи для пневмопістолету виробляються з простої або оцинкованої сталі. Перший варіант відмінно підходить для створення тимчасових конструкцій, оскільки такі цвяхи для нейлера схильні до корозії, за рахунок якої з часом втрачають міцність. Цвяхи для степлера з оцинкованої сталі істотно довговічніші та міцніші перших, здатні витримувати високі навантаження.

Цвяхи для пневмопістолету, крім матеріалу виконання, вибираються за габаритами, типами та фасуванням.

купити цвяхи для нейлера

Цвяхи для степлера: основні типи

По виду стрижня цвяхи для нейлера ділять на гладкі, з насічкою, гвинтові та рейкові.

Також в залежності від типу обладнання цвяхи для степлера можуть бути касетними або барабанними, основні відмінності між якими в способі скріплення розхідників між собою та типі встановлення в обладнання. Так, барабанні цвяхи для пневмопістолету об'єднані в барабан за допомогою обойми з пластика або дроту з металу. Касетні цвяхи для нейлера укладені рівним рядом під певним кутом (якщо головка кругла, кут складає від 20 до 22˚, якщо усічена — від 28 до 33˚) та скріплені.

купити цвяхи для нейлера

З витратних матеріалів невеликого розміру слід виділити Т-подібні цвяхи для степлера, розхідники «тип 300» та «тип 500»:

  • Т-подібні цвяхи та штифти — використовуються для виконання прихованих з'єднань, навантаження на які відсутні;
  • «тип 300» — це невеликі Т-подібні розхідники з головкою, які володіють товщиною 1.2 мм, довжиною 10, 12 або 14 мм та використовуються для кріплення різних матеріалів до деревини, фанери, ДСП і так далі;
  • «тип 500» — це цвяхи для пневмопістолету, які не мають головок та володіють довжиною 10, 12 або 14 мм.

купити цвяхи для нейлера

Більші цвяхи для нейлера поділяються за призначенням:

  • розхідники для кріплення каркаса (довжина не більше 90 мм);
  • розхідники для кріплення покрівлі, мають великий діаметр та широкі головки;
  • обшивальні розхідники (довжина не більше 60 мм);
  • розхідники для фінішних робіт (довжина не більше 50 мм);
  • розхідники для облаштування підлоги.

купити цвяхи для нейлера

Цвяхи для пневмопістолету: параметри

Цвяхи для степлера вибирають по довжині, діаметру та фасуванню.

Довжина може бути від 10 до 220 мм. Так, чим довші цвяхи для пневмопістолету, тим товщі та міцніше можуть бути скріплювані ними матеріали.

Діаметр розхідників безпосередньо впливає на надійність з'єднання. Додатково від діаметра залежать типи скріплюваних розхідниками матеріалів. Так, невеликі цвяхи для нейлера дадуть Вам можливість кріпити різні м'які матеріали, серед яких тканина, шкіра, поліетилен і так далі.

Фасування дасть Вам можливість зрозуміти, скільки розхідників знаходиться в 1 упаковці.

купити цвяхи для степлера

Цвяхи для нейлера: використання

Цвяхи для степлера використовуються в самих різних областях: при ремонті та будівництві, для декорування, в деревообробній промисловості, де вони дозволяють Вам працювати з безліччю матеріалів різної міцності.

Кільцеві або з насічкою цвяхи для пневмопістолету дозволять Вам отримати максимально міцне довговічне з'єднання, яке в 4.5 рази міцніше виконаного гладкими розхідниками. Такі цвяхи для нейлера використовуються для облаштування дахів та підлог, збірки різної тари типу ящиків, піддонів і так далі.

купити цвяхи для степлера

Гладкі цвяхи для степлера дуже популярні та використовуються для різних з'єднань, на які не буде високого навантаження. Також вони активно застосовуються для створення тимчасових конструкцій.

купити цвяхи для степлера

Гвинтові цвяхи для пневмопістолету вгвинчуються в деревину, що забезпечує Високу міцність з'єднання. Такі розхідники незамінні при складанні контейнерів, піддонів, кріпленні підлогових дошок і так далі. Гвинтові цвяхи для нейлера можуть мати потайну головку, завдяки якій вони стають не так помітними та збільшується міцність створюваного кріплення.

купити цвяхи для пневмопістолету

Рейкові цвяхи для пневмопістолету використовуються при будівництві будинків з дерева, для закріплення та обрешітки різних вантажів, виробництва дерев'яної тари, барабанів для кабелів і так далі.

купити цвяхи для пневмопістолету

Цвяхи для степлера: види для роботи з різними матеріалами

Залежно від виду та призначення інструменту, Ви можете використовувати на ньому різні розхідники. Вибір конкретного типу розхідника за формою та габаритами визначається завданнями, який він повинен вирішувати.

купити цвяхи для пневмопістолету

Кріплення для каркасних інструментів, використовуваних для спорудження великих дерев'яних систем та конструкцій, є великими — їх довжина від 50 до 220 мм. Такі цвяхи для степлера дозволять дуже добре скріпити різні елементи, пройшовши їх наскрізь. Каркасні інструменти заряджаються кріпленнями, які мають D-подібні або О-подібні головки, запаковані в касети або барабани.

Кріплення для обшивального інструменту мають широкі головки, довжина розхідників від 25 до 75 мм. Такі цвяхи для пневмопістолети дозволять Вам запросто кріпити обшивальні матеріали до будь-яких дерев'яних основ.

Кріплення для покрівельного інструменту — це цвяхи для нейлера з насчкою, які мають широкі головки для зручного кріплення різних матеріалів: руберойду, черепиці, оцинкованих листів. Розхідники мають довжину від 25 до 50 мм, діаметр головки 10 мм.

Кріплення для гіпсокартонного інструменту — це кручені або з насічкою цвяхи для пневмопістолету з великою головкою, які мають довжину до 50 мм.