Шліфувальна стрічка

Шліфувальна стрічка

Шліфувальна стрічка: як вибрати

Шліфувальна стрічка (шліфстрічка, абразивна стрічка, нескінченна шліфувальна стрічка) — це розхідник, який необхідний для надання деталям та виробам з металів, деревини, пластика і так далі належного вигляду, необхідного для надійності роботи, легкості очищення, подальшої обробки і так далі.

Нескінченна шліфувальна стрічка встановлюється на стрічкові шліфувальні машини, пневмошліфмашіни, стрічкові шліфувальні верстати і так далі. Залежно від підібраного інструмента у Вас з'являється можливість вирішувати різні завдання та проводити обробку виробів і деталей з простою та складною геометрією поверхні.

купити стрічка шліфувальна

Шліфстрічка представляє собою паперову або тканинну основу, яка склеєна в кільце і на якій нанесений клейовий склад з абразивним зерном. Абразивна стрічка може виготовлятись з самих різних матеріалів, від яких залежить сфера використання розхідника. Завдяки найрізноманітнішим матеріалам, з яких вона виготовляється, шліфувальна стрічка має широкий діапазон застосування:

  • для грубої шліфовки;
  • для тонкої шліфовки та делікатній обробки;
  • для надання поверхні структури;
  • для полірування різних поверхонь.

Але як вибрати та купити стрічку шліфувальну? Про це далі.

купити стрічка шліфувальна

Шліфстрічка: розмір

В першу чергу, абразивна стрічка підбирається за розміром.

Шліфувальна стрічка вибирається під певне обладнання, на якому планується її застосування. Варто зазначити, що на кожному інструменті та верстаті є позначення ширини та довжини рекомендованих до використання стрічок (ця інформація є і в технічному паспорті, керівництві, також її можна знайти в Інтернеті).

Так, правильно підібрана за розмірами шліфстрічка дасть Вам можливість отримати необхідну якість обробки та неодмінно продовжить період безвідмовної роботи будь-якого обладнання.

купити стрічка шліфувальна

Абразивна стрічка: основа

Майже вся абразивна стрічка виготовляється на тканинній основі, яка може мати різний склад, міцність та служити для проведення різних робіт. Так, в залежності від основи шліфувальна стрічка буває:

  • шліфстрічка на жорсткій основі — використовується для проведення робіт із середнім та сильним притиском, призначена для обробки виробів та деталей на контактному колесі в стрічковому верстаті або на опорній пластині стрічкової шліфувальної машини;
  • абразивна стрічка на гнучкій основі — використовується для проведення робіт зі слабким притиском, призначена для обробки виробів та деталей «провисом», потрібна для обробки криволінійних поверхонь.

купити стрічка шліфувальна

Шліфувальна стрічка: матеріал абразиву

Шліфувальна стрічка також підбирається виходячи з матеріалу абразивного зерна. Так, для початку Вам необхідно знати, які матеріали Ви збираєтеся обробляти розхідником: деревину або метал; просту сталь або нержавійку; кольорові метали; чи буде використовуватися охолоджуюча рідина чи ні.

Оксид алюмінію (АO, aluminium oxide, електрокорунд)

Шліфстрічка, яка покрита електрокорундом через невелику вартість використовується для обробки безлічі матеріалів.

Така абразивна стрічка з огляду на невелику твердість абразиву не дуже популярна в сфері металообробки.

Дана шліфувальна стрічка відмінно підходить для фінішування та доведення.

купити стрічка шліфувальна

купити стрічка шліфувальна

Цирконат алюмінію (ZK, zirconia aluminia, цирконат, цирконієвий електрокорунд)

Шліфстрічка, покрита цирконатом відрізняється підвищеною агресивністю (якщо порівнювати з АO). Дана абразивна стрічка може містити різну кількість АO та ZK, від чого залежить продуктивність та ціна. Так, чим більше цирконата, тим шліфувальна стрічка агресивніша, дорожча та довговічніша.

Така шліфстрічка випускається зернистістю Р40, 60, 80 або 120, має синій або зелений колір.

Абразивна стрічка є найкращим варіантом для обробки чорних сталей через невелику вартість, високу швидкість різу (хорошу здатність зерна до самозаточування).

купити стрічка шліфувальна

купити стрічка шліфувальна

Керамічне зерно (CR, ceramic)

Шліфувальна стрічка такого типу є відмінним варіантом для виконання агресивних шліфувальних операцій. Дана шліфстрічка дозволить Вам виконувати шліфування з охолодженням для збільшення часу служби абразиву.

Абразивна стрічка дуже міцна та тверда, що дасть Вам можливість обробляти різноманітні тверді матеріали, виключаючи зміну кольору матеріалу від перегріву.

Така шліфувальна стрічка чудово підходить для агресивної обробки нержавійок.

стрічка шліфувальна ціна

стрічка шліфувальна ціна

Компактне зерно (CC, compact corn)

Компактне зерно (компакт-зерно) створюється з спеціальних гранул, які склеєні в блоки з абразивів AO, ZK, SiC.

Дана шліфстрічка чудово підходить для машинної обробки різних матеріалів. Так, абразивна стрічка незамінна при обробці круглих заготовок та виробів, труб з чорної сталі та нержавійки.

Шліфстрічка виготовляється з зерном аж до Р1200, що дає Вам можливість отримати максимально високу якість поверхні.

стрічка шліфувальна ціна

стрічка шліфувальна ціна

Технологія мікрореплікація

Абразивна стрічка, зроблена за даною технологією, має абразив, зерно якого укладено в особливу форму (структуроване). Так, шліфстрічка на всьому протязі терміну служби забезпечує стабільні параметри шорсткості обробленого матеріалу, продуктивності.

Варто зазначити, що така абразивна стрічка самоочищається від залишків оброблюваного матеріалу.

Шліфстрічка використовується при обробці нержавійок, використовується в шліфувальних гільзах під час обробки різних площин, може працювати з охолодженням та без.

стрічка шліфувальна ціна

стрічка шліфувальна ціна

Неткані шліфувальні матеріали (NW, non-woven)

Дана абразивна стрічка є об'ємним нетканим абразивом — губкою, всередині якої знаходяться абразивні зерна, закріплені на волокні за допомогою зв'язки.

Шліфстрічка дозволить Вам відмінно обробити різні метали з мінімальним зніманням матеріалу, надати потрібним поверхням структуру, підготувати метал під фарбування та нанесення різних покриттів.

Завдяки високій щільності та еластичності абразивна стрічка з нетканого матеріалу використовується на електричному та пневматичному інструменті, верстатах і так далі.

стрічка шліфувальна ціна

Показано з 1 по 16 з 143 (всього 9 сторінок)