Шліфувальні кружки, дельти

Шліфувальні кружки, дельти

Круг шліфувальний: як вибрати

Круг шліфувальний (шліфувальні круги на липучці, шліфувальний кружок) — це розхідник, який встановлюється на болгарки, шліфмашинки, полірувальні машинки та служить для швидкого шліфування металів, сталей, деревини, пластиків та інших матеріалів. Як правило, всі шліфувальні круги на липучці, але є витратні матеріали, котрі затискаються на спеціальній тарілці гайкою.

Пам'ятайте, що лише коректно підібраний круг шліфувальний допоможе Вам отримати необхідні результати найбільш швидко та економно. Тут Ви дізнаєтеся, як вибрати та купити шліфувальні круги на липучці і не тільки, щоб не витрачати їх пачками, якщо можна цілком обійтися штуками.

купити Круг шліфувальний

Шліфувальні круги на липучці та без липучки: типи

Липучка — це проста текстильна застібка, що діє як рослина будяк — маленькі гачки з одного боку зачіпляються за повсть, що знаходиться з іншого. Так, шліфувальні круги на липучці дуже просто та швидко змінюються, що дозволяє оптимізувати та прискорити процес шліфування.

Сьогодні можна купити круг шліфувальний, який зроблений з різних типів шліфшкірки, кристалів циркону на клейовій основі, поліамідної сітки. Знизу практично всі ці витратні матеріали мають повсть, яку чіпляють та утримують гачки Вашої шліфувальної машини. Як правило, такі шліфувальні круги на липучці мають багато отворів по периметру або не мають їх зовсім.

купити Круг шліфувальний

А ось круг шліфувальний, наприклад, з фібри, має отвір тільки в центрі, який якраз і потрібен для фіксації розхідника на тарілці. Такий круг шліфувальний не має липучки.

купити Круг шліфувальний

Круг шліфувальний: підбір

Вибираючи шліфувальні круги на липучці, визначитеся з міцністю основи виробу. Матеріал не повинен рватися при шліфуванні, повинен мати достатній запас міцності. Так, круг шліфувальний на паперовій основі вартує куди дешевше, ніж круг шліфувальний, наприклад, на тканинній основі. Шліфувальні круги на липучці часто виготовляються на паперовій основі. Варто відзначити, що будь-який круг шліфувальний на паперовій основі не призначений для «мокрого» шліфування та обробки гострих кромок. В цьому випадку рекомендується використовувати шліфувальні круги на липучці, які мають тканинну або волоконну основу. Так, перед вибором розхідника Ви повинні розуміти, що саме і в яких умовах будете шліфувати.

купити Круг шліфувальний

Вибираючи шліфувальні круги на липучці, зверніть увагу на якість самої липучки та міцність її кріплення.

Пам'ятайте, що будь-який шліфувальний абразивний папір є дуже гігроскопічним матеріалом, який дуже швидко набирає вологу з повітря. Це, в свою чергу, моментально позначається на якості шліфування. Так, під дією вологи міцність клею та кріплення зерен абразиву сильно слабшає.

Круг шліфувальний ціна

Вибираючи шліфувальні круги на липучці, зверніть увагу на форму та тип розхідника. Наприклад, частою є ситуація, коли на опорний диск інструменту, який не має отворів для відводу пилу ставлять кружок з отворами. Деякі впевнені, що так краще, оскільки пил йде з робочої зони та після шліфування запросто видаляється з поглиблень. Це справедливо тільки для першого кружка. А для двадцятого? Адже налиплий на опорному диску пил неодмінно знизить міцність зчеплення кружків з диском, вплине на ресурс його роботи. Якщо Ви неправильно підбираєте круг шліфувальний, опорні диски дуже швидко також стануть для Вас розхідником.

Круг шліфувальний ціна

Також круг шліфувальний підбирається, виходячи з особливостей абразивного зерна. Так, важливий не тільки розмір зерна, а й його показники за міцністю, особливості стирання та зносу, методи насипання зерна, добавки в його зв'язці. Для початку слід визначитися з типом насипання (розсіювання) абразивного зерна. Якщо проміжки між зернами заб'ються, круг шліфувальний стане непридатним навіть якщо абразив на місці. Ось чому для обробки деревини та пластиків підходить розхідник з відкритою насипкою з покриттям абразивом (електрокорунду — оксидом алюмінію) в межах від 50 до 60%. Такі шліфувальні круги на липучці завдяки проміжкам в абразиві дають можливість відходам видалятись краще, не забиваючи наждачний папір.

Круг шліфувальний ціна

Розхідник для твердих сплавів — це шліфувальні круги на липучці з закритим типом насипання абразиву (керамічний або цирконієвий електрокорунд). В такому розхіднику весь шліфувальний матеріал на 100% покритий абразивом. Так, чим більше абразивного зерна на аркуші, тим повільніше воно стирається. Для обробки кольорових металів вибирають шліфувальні круги на липучці з проміжною напіввідкритою насипкою з покриттям абразивним зерном від 70 до 80%.

Пам'ятайте, що абразив при роботі повинен стиратися до кінця: не висипатися, а стиратися. Так, якість кріплення зерна абразиву — це те, що відрізняє якісний абразив від неякісного.

Круг шліфувальний ціна

Додатково завдяки спеціальним добавкам в зв'язці для зерна Ви можете отримати особливі властивості абразиву, наприклад, щоб уникнути термічної зміни кольору виробу та деталі під час обробки нержавійки в зв'язку дають особливі охолоджуючі добавки. Такі добавки випаровуються від тертя та охолоджують робочу зону. А ось кружки для обробки лакованих деталей та виробів часто покривають стеаратом, запобігаючи тим самим налипання відходів на деталь.

Показано з 1 по 16 з 287 (всього 18 сторінок)