Шліфувальні губки

Шліфувальні губки

Абразивна губка: як вибрати

Абразивна губка (губка шліфувальна) — це розхідник, який використовують всі меблевики, малярі, ремонтники і так далі для очищення, шліфування, усунення задирок, підготовки поверхні під покриття лакофарбовим матеріалом.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 38 (всього 2 сторінок)

Варто відзначити, що губка шліфувальна дуже зручно поміщається та лежить в руці, комфортна у використанні.

Губка шліфувальна дозволить Вам виконати як сухе, так і мокре шліфування прямолінійних та криволінійних поверхонь, кромок, пазів, місць з утрудненим доступом і так далі.

купити губку шліфувальну

Губка шліфувальна: застосування

Губка шліфувальна має м'яку основу, завдяки якій Ви можете шліфувати найрізноманітніші поверхні, різні заглиблення і так далі. Так, використовуючи жорсткі матеріали Вам буде дуже складно впорається з такими завданнями.

Крім шліфування, абразивна губка застосовується для матування деревини, фасадів, зроблених з МДФ, перед фарбуванням або покриттям лаком.

купити губку шліфувальну

Абразивна губка: поролон

У продажу є розхідники з абразивом, який нанесений по 4 сторонам, при цьому розхідник може складатися з одного з двох типів поролону (жорсткого чи середнього) або поліуретану різної жорсткості.

Вироби з жорсткого поролону застосовують для шліфування площин, пазів, кутів, поверхонь, які покриті лаком, металу.

Вироби з середнього по жорсткості поролону більш популярні при обробці криволінійних поверхонь.

купити губку шліфувальну

Губка шліфувальна: зернистість

Зернистість розхідника може бути P50, 60, 80, 100, 120 або від 220 до 280.

Для виробів, зернистість яких від 50 до 120 застосовується абразив з оксиду алюмінію, для зернистості від 180 до 200 — карбіду кремнію.

Попередня обробка виконується розхідником з більш жорстким абразивом (менше число), на завершальному етапі — більш м'яким (більше число). Наприклад, абразивна губка від Р40 до Р60 може використовуватися для первинного шліфування, від Р80 до Р120 — для підготовки перед нанесенням лакофарбового матеріалу, від Р150 до Р240 — для фінішної обробки.

купити губку шліфувальну

Абразивна губка: форма

Розхідник, крім чіткої паралелепіпедної форми, випускається з округленими або скошеними краями.

Такі вироби дадуть Вам можливість запросто обробляти поверхні з різними пазами, радіусами, впоратися з якими буде дещо складніше, якщо Ви використовуватимете розхідники з прямими кутами.