Шліфувальні головки

Шліфувальні головки

Шліфувальна головка: як вибрати

Шліфувальна головка (круг пелюстковий з оправкою, пелюсткова головка, пелюсткова шліфувальна головка, КПО) — це розхідник, який встановлюється на дриль, перфоратор, шуруповерт та застосовується для шліфування поверхонь (в тому числі внутрішніх) з деревини, металів, сплавів, пластиків, оргскла і так далі, які мають складну геометрію.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 125 (всього 5 сторінок)

Пелюсткова головка складається зі спеціальних однакових шматочків тканини, яка покрита абразивом. Шматочки розташовані радіально та закріплені в серцевині розхідника.

купити шліфувальна головка

Пелюсткова головка: особливості

Виріб забезпечує зручне та м'яке шліфування матеріалів, оптимально прилягає до контурів виробу.

Застосовуючи круг пелюстковий з оправкою (КПО) неодмінно звертайте увагу на швидкість його обертання, від якої безпосередньо залежить результат обробки. Так, якщо швидкість вибрана правильно, шматочки тканини з огляду на відцентрову силу будуть розташовані безпосередньо навколо серцевини, що забезпечить оптимальну обробку виробу та знос розхідника (відриватися та зношуватися будуть лише краї пелюсток). У разі, коли пелюсткова шліфувальна головка працює на занадто малій швидкості, велика площа пелюсток прилягає до матеріалу та розхідник швидше зношується. Максимальна швидкість вказана на розхіднику.

купити шліфувальна головка

Круг пелюстковий з оправкою (КПО), як зрозуміло з назви, має особливу оправку, яка дозволить Вам без зусиль встановити розхідник на електроінструмент.

Варто зазначити, що круг пелюстковий з оправкою може мати різні типорозміри, завдяки чому Ви можете запросто підібрати розхідник для різних за розміром оброблюваних площ.

Розміри зерен абразиву в КЛО може бути від 40 до 600 мкм, діаметр розхідника — від 15 до 150 мм.

купити шліфувальна головка

В якості абразиву використовуються такі ж матеріали, як у відповідних кругах.