Шліфувальні матеріали

Шліфувальні матеріали

Шліфувальні матеріали: як вибрати

Шліфувальні матеріали (матеріали для шліфування) — це розхідники, які використовуються на різному електроінструменті та вручну для обробки деревини, металів та сплавів, пластиків, епоксидної смоли, оргскла і інших матеріалів. У велике сімейство, яке представляють собою матеріали для шліфування, входять:

купити шліфувальні матеріали

Матеріали для шліфування: круг

Круг шліфувальний (кружок, круги на липучці) є розхідником, використовуваним на шліфмашінках, болгарках, полірувальних машинках для обробки сталей, різних металів, деревини та матеріалів, які її містять, пластиків і так далі.

Найчастіше шліфувальні круги на липучці, але в наявності також шліфувальні матеріали, що затискаються на особливій тарілці за допомогою гайки.

купити шліфувальні матеріали

Шліфувальні матеріали: стрічка

Стрічка шліфувальна (шліфстрічка, абразивна стрічка, нескінченна стрічка) є розхідником, використовуваним для надання елементам з різних матеріалів належного вигляду, який потрібен для їх надійної роботи, простоти очищення, обробки і так далі.

Нескінченна шліфувальна стрічка використовується на стрічковій шліфувальній машині, пневмошліфмашіні, стрічковому верстаті та іншому обладнанні. Від підібраного інструмента залежить, завдання якої складності можуть вирішувати ці шліфувальні матеріали, можливість обробляти елементи з простою та складною геометрією поверхні.

купити шліфувальні матеріали

Матеріали для шліфування: наждачний папір

Наждачний папір (шкурка, наждачка) є розхідником, застосовуваним практично у всіх майстернях, в побуті, промисловості з метою прибрати нерівності та шорсткості з поверхонь елементів з різних матеріалів.

Наждачка, як і всі матеріали для шліфування, в залежності від призначення, має абразивне зерно різного розміру.

купити шліфувальні матеріали

Шліфувальні матеріали: лист

Наждачний лист (лист шліфувальний) є розхідником, використовуваним для ручної обробки різних матеріалів. Наждачний лист — це плоский папір, що гнеться, на який нанесений абразив, папір додатково просякнутий клеями, смолами або лаками.

Оскільки лист шліфувальний має основу з водостійкого паперу, Ви можете обробляти елементи, попередньо змочивши їх або виконувати обробку під водою (не буде пилу).

купити шліфувальні матеріали

Матеріали для шліфування: сітка

Сітка шліфувальна (сітка абразивна) є розхідником, що встановлюються на сіткотримач (тертку) або шліфмашинку та використовується під час ремонту та оздоблення для досягнення гладкості стін та стель.

Сітка абразивна є різновидом листа та наждачки, але має основу тільки з особливого перфорованого полотна, на якому з обох сторін є абразив.

Сітка дасть Вам можливість ефективно затирати штукатурку, шпаклівку, бетон, гіпс, цеглу, деревину, метал, пластик і так далі.

купити матеріали для шліфування

Шліфувальні матеріали: волокно

Шліфувальне волокно (волокно абразивне) є розхідником, зробленим з нетканого матеріалу та застосовуваним для шліфування, полірування, відновлення матеріалів площин, контурних, рельєфних, профільних виробів.

купити матеріали для шліфування

Матеріали для шліфування: головка

Шліфувальна головка (пелюсткова головка, круг пелюстковий з оправкою, КПО) є розхідником, застосовуваним на дрилі, шуруповерті, перфораторі для зовнішньої та внутрішньої обробки різних поверхонь.

Пелюсткова головка чудово підходить для обробки поверхонь, які відрізняються складною геометрією.

купити матеріали для шліфування

Шліфувальні матеріали: абразивна губка

Абразивна губка (губка шліфувальна) є розхідником, застосовуваним малярами, мебельниками для шліфування, очищення, усунення задирок та підготовки різних поверхонь під нанесення лакофарбового матеріалу.

Губка шліфувальна зручна у використанні, дасть Вам можливість виконати як суху, так і мокру обробку прямих та рельєфних поверхонь, пазів, кромок та місць з утрудненим доступом.

купити матеріали для шліфування

Матеріали для шліфування: брусок для заточування

Брусок для заточування (заточний камінь, камінь шліфувальний, брусок абразивний, абразивний камінь, брусок шліфувальний) є розхідником, який часто застосовують для заточування ножів, ножиць, самого різного ручного та іншого інструменту.

купити матеріали для шліфування

Показано з 1 по 16 з 889 (всього 56 сторінок)