Конусні дротяні щітки

Конусні дротяні щітки

Щітка конусна: як вибрати

Щітка конусна (кордщітка, конусоподібна щітка, корщітка, абразивна щітка, крацювальна щітка) — це крацовка для обдирання, яка працює на дрилі, болгарці або на точильному верстаті і потрібна для швидкого очищення практично будь-яких матеріалів від окалини, старих фарби або лаку, іржі і так далі.

Читати далi
Показано з 1 по 26 з 26 (всього 1 сторінок)
Додатково щітка конічна необхідна під час обробки пластиків, деревини, при оздоблювальних роботах, підготовчих заходах.

купити щітка конусна

Щітка конічна: матеріал ворсу

Перед вибором даного розхідники неодмінно звертайте увагу на область, де буде постійно використовуватися крацовка. Щітка конусна з жорстким дротом необхідна для робіт з високоміцними матеріалами: старими засохлими фарбами, лаками та емалями, оздоблювальними матеріалами, окалиною і так далі. Але є завдання, які повинна вирішувати щітка конічна з м'яким дротом.

Крацовка може мати латунний, сталевий, нейлоновий, обміднений або абразивний дріт.

купити щітка конусна

Найміцніший ворс — сталевий.

Щітка конусна з абразивним або ж нейлоновим дротом сама м'яка та потрібна для зняття іржі, фарб, лаків без знімання шарів основи, без зниження стійкості основи (сталі, металу) до окислення.

Щітка конічна з обмідненим або ж латунним дротом середня по жорсткості. Крацовка видаляє під час обробки шари матеріалу і переносить на його поверхню мідь або латунь. Так, поверхня металу отримує тонкий захисний шар і стає стійкою до окислення.

Щітка конусна додатково підбирається, виходячи з товщини ворсу. Щітка конічна зі сталевим ворсом відрізняється самим товстим діаметром дроту.

купити щітка конусна

Крацовка: тип дроту

Щітка конусна продається з прямим, гофрованим або крученим ворсом.

Щітка конічна з крученим ворсом найбільш жорстка, служить довше всіх (крацовка тривалий час не втрачає початкової форми, рідше за інших ламається). Витий ворс під час застосування потроху вирівнюється, звільняючи нову щетину.

Крацовка з гофрованим ворсом наступна по міцності. Розхідник більш м'яко обробляє матеріал, адже під час використання такий ворс пружинить.

щітка конусна ціна

Щітка конусна: особливості форми

Щітка конічна потрібна для обробки як рівних поверхонь, так і пазів, кромок і так далі.

Крацовка працює:

  • на кутових шліфмашинах — має різьбу М14 або ж діаметр посадкового отвору 22.2 мм;
  • на верстаті для заточування — має діаметр посадкового отвору 32 або 20 мм;
  • на дрилі, шуруповерті — має хвостовик циліндричної форми з діаметром 6 мм.

щітка конусна ціна

Щітка конічна: діаметр

Чим менший діаметр, тим менше навантаження відчуває мотор електроінструменту, також більш слабкою є вібрація.

Великий діаметр також дозволяє скоротити час, що йде на обробку матеріалів, оскільки Вам доведеться виконувати менше число проходів по матеріалу.