Дискові дротяні щітки

Дискові дротяні щітки

Щітка дискова: як вибрати

Щітка дискова (кордщітка, корщітка, дискові дротяні щітки, крацювальна щітка, абразивна щітка) — це обдирна крацовка, яка ставиться на дриль, УШМ або заточний верстат та використовується для очищення різних матеріалів від старої фарби, іржі, окалини від зварювання.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 31 (всього 2 сторінок)
Додатково дискові дротяні щітки застосовуються для обробки дерева, пластика, при оздоблювальних і підготовчих роботах.

купити щітка дискова

Дискові дротяні щітки: матеріал ворсу

Для початку зверніть свою увагу на область, в якій буде працювати крацовка. Так, щітка дискова з жорстким ворсом потрібна для робіт з жорсткими матеріалами: стійкими старими фарбами та емалями, окалиною від зварювання, міцними оздоблювальними та іншими матеріалами. Але існує ряд завдань, які вирішувати повинні дискові дротяні щітки з трохи більш м'яким ворсом.

Крацовка може бути забезпечена сталевим, латунним, обмідненим, абразивним або нейлоновим ворсом.

купити щітка дискова

Найбільш міцний дріт — сталевий.

Щітка дискова з абразивним та нейлоновим ворсом найбільш м'яка і використовується для видалення фарб та іржі як без видалення шарів матеріалу основи, так і без зниження стійкості матеріалу (металу, сталі) до корозії.

Дискові дротяні щітки з обмідненим та латунним ворсом середні по жорсткості. Така крацовка під час використання знімає шари матеріалу та переносить на поверхню матеріал свого дроту. При цьому оброблювана поверхня покривається тонким захисним шаром, який не допустить виникнення корозії.

Щітка дискова підбирається і по товщині ворсу. Так, дискові дротяні щітки зі сталевим ворсом забезпечені максимально товстим дротом.

купити щітка дискова

Крацовка: тип дроту

Щітка дискова може бути забезпечена прямим, крученим або гофрованим дротом.

Дискові дротяні щітки з кручений дротом є найбільш жорсткими, відрізняються максимальним ресурсом (крацовка довго тримає початкову форму, рідко виходить з ладу). Кручений дріт під час використання розхідника потроху розкручується, що звільняє «свіжу» щетину для роботи.

Крацовка з гофрованим дротом є наступною за ступенем жорсткості. Даний розхідник відносно м'яко діє на матеріал, оскільки під час роботи його дріт пружинить.

щітка дискова ціна

Щітка дискова: особливості форми

Дискові щітки використовуються для обробки з'єднань та стиків в місцях з утрудненим доступом — в пазах, нішах, кутах і так далі.

Крацовка застосовується:

  • на болгарках (УШМ) — володіє різьбовим кріпленням М14 або діаметром отвору посадки 22.2 мм;
  • на заточному верстаті — має діаметр отвору посадки 32 або 20 мм;
  • на дрилях, шуруповертах — володіє циліндричним хвостовиком, діаметр якого 6 мм.

щітка дискова ціна

Дискові дротяні щітки: діаметр

Чим менший діаметр розхідника, тим слабше навантаження на мотор використовуваного Вами інструменту та слабша передача вібрація.

Великий діаметр дасть Вам можливість значно скоротити час, який витрачається на обробку матеріалу, адже Ви будете виконувати менше проходів.