Чашкові дротяні щітки

Чашкові дротяні щітки

Щітка чашеподібна: як вибрати

Щітка чашеподібна (кордщітка, корщітка чашка, крацювальна щітка, крацовка) — це спеціальна обдирна абразивна щітка, яка встановлюється на дриль, кутову шліфувальну машину або заточний верстат та застосовується для очищення поверхні з різних матеріалів від іржі, старої фарби, зварювальної окалини.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 65 (всього 3 сторінок)
Також корщітка чашка використовується для обробки деревини, зачистки пластика, під час підготовчих та оздоблювальних робіт.

купити щітка чашеподібна

Корщітка чашка: матеріал ворсу

Перше, на що рекомендується звернути увагу — це сфера, де буде працювати абразивна щітка. Так, щітка чашеподібна з жорстким ворсом необхідна для робіт з міцними матеріалами: стійкими до механічного впливу, старими емалями та фарбами, зварювальною окалиною, щільними оздоблювальними матеріалами і так далі. Але є багато завдань, вирішувати які повинна корщітка чашка з більш м'яким ворсом.

Абразивна щітка може мати сталевий, латунний, покритий міддю, нейлоновий або абразивний ворс.

купити щітка чашеподібна

Найбільш твердий ворс — сталевий.

Щітка чашеподібна з нейлоновим та абразивним ворсом є найбільш м'якою та застосовується для видалення іржі та фарб як без стирання шарів металу, так і без зниження стійкості металу до корозії.

Корщітка чашка з латунним та обмідненим ворсом є середньою по жорсткості. Така абразивна щітка при роботі знімає старі шару матеріалу та переносить на оброблювану поверхню матеріал свого ворсу. При цьому на оброблюваній поверхні створюється дуже тонкий захисний шар, який перешкоджає корозії.

Також щітка чашеподібна вибирається по товщині ворсу. Варто відзначити, що корщітка чашка зі сталевим ворсом має найбільшу товщину дроту.

купити щітка чашеподібна

Абразивна щітка: тип дроту

Щітка чашеподібна може мати прямий, витий або гофрований дріт.

Корщітка чашка з витим дротом жорсткіше інших впливає на опрацьований матеріал та характеризується максимальним ресурсом (абразивна щітка довго зберігає первісну форму, дуже рідко ламається). Витий дріт при роботі потроху розкручується, завдяки чому «свіжа» щетина звільняється для роботи.

Абразивна щітка з гофрованим дротом наступна по жорсткості. Така щітка чашеподібна порівняно м'яко впливає на матеріал, оскільки її дріт володіє пружними властивостями.

щітка чашеподібна ціна

Щітка чашеподібна: особливості форми

Корщітка чашка часто використовується для обробки рівних великих поверхонь. Часто така абразивна щітка обладнана підсилювальним кільцем, завдяки якому форма щетини та чашки зберігається довше.

Чашка використовується:

  • на УШМ (болгарці) — має діаметр отвору посадки 22.2 мм або різьбове кріплення М14;
  • на заточувальних верстатах — має діаметр отвору посадки 20 або 32 мм;
  • на дрилі — має циліндричний хвостовик з діаметром 6 мм.

щітка чашеподібна ціна

Корщітка чашка: діаметр

Чим менший діаметр чашки, тим менші навантаження на двигун інструменту та передача вібрація.

Великий діаметр розхідника дозволить Вам скоротити час обробки матеріалу, оскільки Ви будете проводити менше проходів по матеріалу.