Полотна для електроножівки

Полотна для електроножівки

Полотно для шабельної пили: як вибрати

Полотно для шабельної пили (пилки для шабельної пили) — це розхідник, від якості якого залежить, як довго Ви зможете пиляти та різати метали, деревину, бетон, пластик, цеглу, гіпсокартон, деревовмісні матеріали, газобетон, оргскло, епоксидну смолу і так далі.

Читати далi
Показано з 1 по 23 з 23 (всього 1 сторінок)
Пилки для шабельної пили, як зрозуміло з назви, встановлюються на шабельні пили.

Крім якості розхідника важливо вибрати відповідний електроінструменту тип пилки для шабельної пили. Пам'ятайте, що неправильно вибране полотно для шабельної пили може стати причиною отримання виробничої або побутової травми!

купити полотно для шабельної пили

Пилки для шабельної пили: типи

Варто відзначити, що стандартний, с комплекту шабельної пили, розхідник не розкриває і половини потенціалу електроінструменту. Так, шабельна пила може однаково добре пиляти як деревину, так і метал, бетон. Для цього необхідно просто коректно підібрати полотно для шабельної пили, у чому Вам зможе допомогти розуміння маркування:

  • HSS — пилки для шабельної пили такого типу виготовляються з швидкорізальної інструментальної сталі та потрібні для пропилу металу, профільних та листових матеріалів;
  • HCS — полотно для шабельної пили випускається з високовуглецевої сталі та необхідне для пропила деревини і матеріалів, які її містять, гуми, пластика і так далі;
  • HM/CT — пилки для шабельної пили виготовлені з міцних сплавів та потрібні для пиляння пористих і твердих матеріалів: черепиця, бетон, сталь, склопластик, газобетон;
  • BiM — полотно для шабельної пили біметалічне (з сталей HSS і HCS), необхідне для пиляння м'яких та твердих матеріалів, наприклад, газобетону або дошок з цвяхами і так далі;

Вибираючи пилки для шабельної пили, зверніть увагу і на габарити їх зубців. Так, великий зуб відмінно підходить для більш грубих робіт, невеликий зуб — для більш точних робіт.

купити полотно для шабельної пили

Полотно для шабельної пили: обробка металу

Пилки для шабельної пили для різання металу дозволять Вам обробляти різні пластини, профілі, труби і так далі.

Крім спеціальної форми зубів, такий розхідник може мати різні форми. Так, полотно для шабельної пили по металу буває гнучким, зігнутим, може мати особливу форму вістря для наскрізних пропилів.

Щоб зробити отвір в металі, використовуючи шабельну пилу, спочатку необхідно висвердлити в матеріалі отвір та тільки потім переходити до пиляння.

купити полотно для шабельної пили

Пилки для шабельної пили: обробка дерева

Полотно для шабельної пили, яке поставляється разом з обладнанням, як правило, якраз і призначене для пиляння деревини. Такі розхідники можуть виготовлятись як з простої стали, так і зі сталі з підвищеним вмістом карбону. Останні є більш надійними та довговічними.

Крім розхідників, які використовуються тільки для порізки дерева та матеріалів, що його містять, є пилки для шабельної пили, які дозволять Вам також пиляти і металеві профілі. Як правило, такі витратні матеріали мають довжину від 350 до 400 мм.

купити полотно для шабельної пили

Полотно для шабельної пили: обробка бетону

Пилки для шабельної пили для пиляння бетону дозволять Вам запросто обробити бетон, цеглу, газобетон та інші подібні матеріали, матеріали з підвищеними абразивними властивостями.

При виборі даного розхідника звертайте увагу на потужність наявного у Вас електроінструменту, оскільки не кожна шабельна пила по потужності впорається з порізкою бетону.

купити пилки для шабельної пили

Пилки для шабельної пили: на що звернути увагу

Полотно для шабельної пили не може бути повністю універсальним, ось чому повинно бути підібраним виходячи з потреб в обробці певних матеріалів.

Варто зазначити, що в рамках одного бренду витратні матеріали неодмінно будуть сумісні з електроінструментом. При цьому зовсім не факт, що вони будуть підходити для однотипного електроінструменту від інших виробників.

купити пилки для шабельної пили

Також необхідно звертати увагу на товщину леза, яка може відрізнятися у різних виробників. Додатково розхідники від різних виробників можуть мати різну кількість зубів, відрізнятися формою та розмірами і при цьому підходити для обробки одного і того ж матеріалу.

Полотно для шабельної пили може мати зуби, які можуть відрізнятися градусом нахилу, бути фрезерованими або шліфованими. Так, шліфовані використовуються для пиляння м'яких матеріалів, фрезеровані — міцних.

купити пилки для шабельної пили

Також розхідники з розведеними зубами дозволять Вам пиляти матеріал з високою швидкістю. Так, продуктивність істотно підвищується. Розхідники з хвилястими зубами дають Вам можливість пиляти більш точно.

Залежно від матеріалу, з якого зроблено полотно для шабельної пили, останнє має різні характеристики та колір.

Працюючи з шабельної пилкою, настійно рекомендуємо користуватися засобами захисту!