Леза

Леза

Леза та ножі: як вибрати

Леза сегментовані (леза сегментні) та ножі для рубанка — це найбільш популярні витратні матеріали, які використовуються, відповідно, на ножах будівельних та електричних рубанках.

Читати далi
Показано з 1 по 22 з 22 (всього 1 сторінок)
Так, леза сегментовані дозволяють Вам різати різні матеріали та наносити на них розмітку, ножі для рубанка — знімати необхідні, різні по товщині шари деревини.

купити леза сегментовані

Варто відзначити, що крім зазначених вище, у нас Ви також можете купити леза таких типів:

  • трапецієвидне;
  • гачкоподібне;
  • увігнуте.

Всі розхідники призначені для виконання певних операцій та використовуються під час ремонту, будівництва, в побуті, майстернях, цехах і так далі.

купити ножі для рубанка

Леза сегментні: як вибрати

Ніж будівельний є інструментом для різання найрізноманітніших матеріалів. Його робоча частина — леза сегментовані, які представляють собою тонкі смужки з металу, які дуже добре заточені з однієї або обох сторін. Завдяки відмінній заточці кромка, якою володіють леза сегментні, при контакті з будівельним матеріалом довго зберігає свої високі ріжучі якості. Конструкція будівельного ножа дає Вам можливість швидко змінювати леза сегментовані.

Залежно від форми, характеристик та методу заточування ножі ділять на розмічальні та універсальні. На останніх якраз і використовуються леза сегментні.

купити леза сегментовані

Розмічальний будівельний ніж: леза сегментні заточуються з одного боку, щоб під час розмітки на робочій поверхні ручний інструмент міг добре прилягати до креслярської лінійки. Інструмент застосовується під час проведення облицювальних робіт.

Універсальний будівельний ніж: леза сегментовані заточуються довільно. Інструмент застосовується для різання пінопласту, шпалер, картону, лінолеуму і так далі. Леза сегментні для такого інструменту виробляються з різних марок жароміцної клапанної сталі.

купити леза сегментні

З одного боку, чим більшу кількість сегментів мають леза сегментовані, тим довше можна використовувати інструмент. Так, сегмент, що затупився Ви можете просто відламати та висунути наступний. З іншого ж боку, занадто багато сегментів можуть привести до зламу леза.

Як правило, леза сегментні мають від 7 до 13 фрагментів.

купити леза сегментні

Ножі для рубанка: як вибрати

Для того, щоб отримати гідний результат обробки, електричний рубанок повинен мати якісні ножі для рубанка. Від того, з якої сталі та як виробляються ножі для електрорубанка, залежить чистота обробки деревини.

Оскільки ножі для рубанка постійно відчувають дуже високе навантаження, їх необхідно періодично переточувати або міняти.

купити ножі для рубанка

Основні особливості, якими володіють ножі для електрорубанка — це їх двосторонність та робота тільки уздовж волокон дерева. Коли ножі для рубанка зроблені з інструментальних сталей, їх можна точити, твердосплавні ж ножі для електрорубанка необхідно міняти. Якщо одна з частин розхідника затупилась, ножі для рубанка перевертають та можна продовжувати працювати.

Ножі для електрорубанка мають такі виконання:

  • прямі — застосовуються для обробки вузьких пазів;
  • закруглені — використовуються для стругання широких поверхонь;
  • хвилеподібні (фігурні) — застосовуються для створення фактурних поверхонь.

купити ножі для рубанка

Ножі для електрорубанка відрізняються і довжиною. Так, розхідник може мати довжину 82 або 110 мм. Ножі для електрорубанка на 110 мм мають отвори для кріплення та використовуються на потужному інструменті для обробки твердої деревини.

купити ножі для елктрорубанка

Як правило, на рубанку використовуються одночасно 2 ножі, але є моделі, на яких стоять 1, 3 або 4 розхідники.