Пилочки, леза, полотна

Пилочки, леза, полотна

Пилки, леза, полотна, ножі: як вибрати

У господарстві, майстерні, цеху, гаражі, на виробництві завжди необхідно використовувати різну садову техніку, електроінструмент та ручний інструмент, в якому, як правило, є свій розхідник.

Ми раді запропонує Вам на вибір:

купити пилки, леза, полотна, ножі

Пилки для лобзика

Пилки для лобзика (полотно для лобзика) є розхідниками, використовуваними на електричному лобзику для пиляння деревини та матеріалів, які її містять (ДСП, ОСБ, ДВП, ламінату, фанери, паркетної дошки), металу, пластику, епоксидної смоли, оргскла і так далі.

Підбираючи полотно для лобзика необхідно пам'ятати, що від нього залежить акуратність виконуваного Вами пропила та продуктивність роботи.

Перед тим, як купити полотно для лобзика, уважно вивчіть маркування, яке вказане на упаковці та безпосередньо на кожному розхіднику.

купити пилки, леза, полотна, ножі

Лезо сегментоване та ножі для рубанка

Леза сегментовані (леза сегментні) і ножі для рубанка є дуже популярними розхідниками, використовуваними, відповідно, на будівельному ножі та електрорубанку. Леза сегментні дають Вам можливість швидко різати різні матеріали, наносити на поверхні необхідну розмітку, ножі для рубанка знадобляться, якщо необхідно зняти з заготовки шари деревини необхідної Вам товщини.

купити пилки, леза, полотна, ножі

Леза сегментовані та ножі для рубанка — це не всі типи витратних матеріалів в категорії. Також Ви можете купити леза інших видів:

  • гачкоподібні;
  • трапецієподібні;
  • увігнуті.

Всі зазначені вище витратні матеріали необхідні для проведення певних операцій та застосовуються при ремонті, на будівництві, в господарстві, цеху, майстерні і так далі.

купити пилки, леза, полотна, ножі

Полотно для шабельної пили

Полотно для шабельної пили (пилки для шабельної пили) є розхідником, який дозволить Вам різати та пиляти деревину і матеріали, що її містять, метали різних типів, бетон, цеглу, пластик, гіпсокартон, газобетон, епоксидну смолу, оргскло і так далі. Природно, пилки для шабельної пили встановлюються на відповідному інструменті.

Розхідник слід вибирати відповідно наявного у Вас електроінструменту (по потужності, розміру).

купити пилки, леза, полотна, ножі

Ножі для газонокосарок

Ножі для газонокосарок є розхідниками, які ставляться на відповідну садову техніку та потрібні для зрізу рослинності. Даний ріжучий елемент дуже важливий, адже якщо він затупиться, Ви не зможете добре підстригти траву на газоні.

Щоб підібрати та купити ножі для газонокосарок слід звернути увагу на розмір розхідника та інші його характеристики.

купити пилки, леза, полотна, ножі

Ножівкове полотно по дереву

Полотно для ножівки по дереву — це розхідник, який застосовується для різання деревини та матеріалів на її основі, пластика та інших м'яких матеріалів.

Акуратність пропилу, продуктивність роботи та форма розрізу безпосередньо залежать від типу зубів розхідника. Також перед тим, як купити ножівкове полотно по дереву, радимо придивитися до точності пропилу:

  • полотно для ножівки по дереву, яке забезпечене малими зубами, дасть Вам можливість виконувати акуратний та точний пропил, при цьому робота виконується з низькою швидкістю;
  • ножівкове полотно по дереву, яке має великий зуб, дозволить Вам проводити грубий пропил, при цьому робота виконується з високою швидкістю.

купити пилки, леза, полотна, ножі

Полотно ножівкове по металу

Полотно для ножівки по металу — це розхідник, який необхідний для пиляння металів та сплавів. Додатково полотно ножівкове по металу використовується для пиляння кераміки, пластиків, оргскла, також може різати будь-яке дерево і так далі.

Полотно для ножівки по металу є по істині універсальним розхідником.

Варто відзначити, що під час пиляння краї оброблюваного матеріалу залишаються максимально рівними.

купити пилки, леза, полотна, ножі

Показано з 1 по 16 з 136 (всього 9 сторінок)