Полірувальні круги

Полірувальні круги

Полірувальні круги: як вибрати

Полірувальні круги (круги для полірування, диск полірувальний) — це витратні матеріали, які встановлюються на полірувальній машині, ексцентриковій шліфмашині або пневмошліфмашіні та використовуються для полірування різних поверхонь з металів, сталей, деревини, пластика і так далі.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 31 (всього 2 сторінок)

купити полірувальні круги

Круги для полірування являють собою плоскі диски різного діаметру. На одній стороні диска полірувального знаходиться покриття, яким виконується полірування, на інший — кріплення для встановлення на електроінструмент.

Полірувальні круги можуть мати діаметри від 85 до 400 мм. Найбільш популярними є діаметри 125, 150, 175, 180, 200, 350 і 400 мм. Діаметри підбираються виходячи з типу та розміру оброблюваної поверхні. Так, для обробки кузова та лобового скла авто застосовуються круги для полірування більшого діаметру, для обробки дрібних деталей типу фар, бічного скла — диск полірувальний меншого діаметру.

купити полірувальні круги

Круги для полірування: для чого та як використовувати

Полірувальні круги застосовуються для обробки кузовів машин після фарбування для додання свіжопофарбованим поверхням блиску, видалення дефектів від ремонту (рисок, помутніння і так далі), для підняття блиску старих деталей.

Круги для полірування в процесі роботи видаляють дуже тонкий шар матеріалу, одночасно вирівнюючи мікронерівності на поверхні матеріалу. Механічний вплив на матеріал диск полірувальний виконує за допомогою частинок абразивної речовини, яка є в полірувальному складі, що наносять до обробки поверхні.

купити полірувальні круги

Від жорсткості та фактури матеріалу, з якого зроблені полірувальні круги, безпосередньо залежить тиск, який передається на поверхню, ступінь нагріву зони обробки та інтенсивність абразивного впливу. Щоб відводити тепло та мікрочастинки матеріалу з зони обробки круги для полірування можуть мати отвори та прорізи, в робочій поверхні можуть бути рифлення та канавки.

купити полірувальні круги

Чим жорсткіший диск полірувальний, тим вищий тиск в місцях зіткнення частинок полірувальної пасти з матеріалом поверхні і тим активніше виконується механічне видалення шарів матеріалу. Так, дуже жорсткі полірувальні круги потрібні на початку обробки. Такі круги для полірування дозволять Вам швидко видалити істотні подряпини та інші поверхневі пошкодження, дефекти. Також важливу роль відіграють матеріал оброблюваної поверхні, його склад та твердість. Так, для попередньої обробки застосовують диск полірувальний підвищеної жорсткості, який може бути зроблений з повсті, овчини, фетру. А ось для робіт по обробці лакофарбового покриття застосовують полірувальні круги, зроблені з мікрофібри або поролону.

купити полірувальні круги

Диск полірувальний: кріплення та матеріали

Круги для полірування можуть мати один з двох варіантів кріплення:

  • різьбове з'єднання — є класичним варіантом кріплення під гвинт, таке кріплення може мати різні розміри;
  • на липучці — універсальне кріплення, яке дозволять швидко міняти диск полірувальний без додаткових інструментів.

Полірувальні круги можуть бути зроблені з різних матеріалів: поролону, вовни, хутра, фетру, повсті, вулканіту і так далі.

купити полірувальні круги

Найбільш доступний варіант — поролонові круги для полірування. Поролоновий диск полірувальний відмінно згладжує риски, підходить для фінальної обробки. Поролонові полірувальні круги з рельєфною поверхнею забезпечують охолодження зон обробки. Варто відзначити, що поролонові круги для полірування можуть мати різну жорсткість (відрізняються за кольором):

  • чорний диск полірувальний — найбільш м'який, застосовуються в самому кінці обробки;
  • блакитні полірувальні круги — середньо-м'які, використовуються в середині обробки;
  • помаранчеві круги для полірування — середньо-жорсткі, також застосовуються в середині обробки;
  • білий диск полірувальний — найбільш жорсткий, використовується на початку обробки.

полірувальні круги ціна

Вовняні розхідники досить жорсткі, тому застосовуються на початку обробки, відрізняються чудовими ріжучими властивостями, довговічністю, високими показниками ефективності.

полірувальні круги ціна

Хутряні полірувальні круги чудово вирівнюють поверхню, можуть виготовлятись з натурального або штучного хутра.

полірувальні круги ціна

Фетровий диск полірувальний застосовується для обробки металів та скла,

полірувальні круги ціна

повстяний — для серйозної обробки металів,

полірувальні круги ціна

вулканітовий — для проміжної та доводочної обробки.

полірувальні круги ціна