Полірувальна паста

Полірувальна паста

Полірувальна паста: як вибрати

Полірувальна паста (поліровочна паста, паста для полірування) — це розхідник, який дозволить Вам підтримувати в належному вигляді всі зовнішні поверхні авто, різні сталеві вироби, елементи та поверхні з деревини і так далі.

Читати далi
Показано з 1 по 11 з 11 (всього 1 сторінок)
Але найчастіше поліровочна паста використовується для догляду за кузовом та іншими елементами машини. Так, негативні зовнішні фактори призводять до того, що з часом дзеркальний блиск кузова машини пропадає, на машині з'являються незначні тріщини та подряпини, в яких починає накопичуватися бруд та пил. Паста для полірування дозволить Вам швидко вирішити цю проблему та додатково захистити кузов авто.

Якщо Ви помітили на поверхні кузова незначні подряпини, що не дістають до шару грунтівки, Ви можете з легкістю усунути їх в домашніх умовах. Для цього слід купити полірувальну пасту дрібної зернистості, яка проникає тільки до дна подряпин, але не глибше. Варто відзначити, що поверх обробленої таким чином поверхні необхідно нанести поліроль, який в подальшому захистить поверхню від невеликих подряпин.

купити полірувальну пасту

Поліровочна паста: види обробки

Паста для полірування використовується в одному з 3 основних типів обробки:

  • абразивна поліровка — застосовується для усунення малих подряпин та тріщин — тріщини та подряпини затираються шліфувальним матеріалом, далі використовується поліровочна паста;
  • захисна поліровка — виконується за допомогою поліролів — необхідна для надання кузову авто свіжого приємного вигляду;
  • відновна поліровка — використовується спеціальну поліроль, тому, якщо у Вас не дуже великий досвід в цій справі, рекомендуємо звернутися для проведення відновної поліровки в автосервіс.

купити полірувальну пасту

Паста для полірування: типи

Полірувальна паста вибирається з урахуванням стану лакофарбового покриття. Так, поліроль може бути:

  • грубо-, середньо- та дрібнозернистою;
  • неабразівною;
  • пастоподібною, рідкою або аерозольною.

купити полірувальну пасту

Грубозерниста абразивна паста для полірування. Ця абразивна поліровочна паста необхідна для обробки зі зняттям первинного лакофарбового покриття. Така полірувальна паста використовується тільки в тому випадку, коли стан кузова машини чи різних металевих і сталевих елементів вкрай поганий. Дана паста для полірування використовується вкрай обережно! Не слід довгий час сильно тиснути та терти в одному місці, адже можна дійсно «протерти дірку»!

Середньо- та дрібнозерниста абразивна поліровочна паста. Така полірувальна паста запросто поверне колишній блиск різним старим не надто потьмянілим покриттям. Ця паста для полірування дасть Вам можливість усунути невеликі тріщини та подряпини, в тому числі ті, які залишилися від обробки грубозернистим абразивом.

Неабразивна полірувальна паста. Дана поліровочна паста може мати в якості основної діючої речовини віск, різні полімери або силікон. Так, розхідник розтирається в тонку плівку за допомогою спеціальних серветок, що підсилює глянець поверхні та / або підвищує стійкість обробленої поверхні до миття та атмосферних опадів.

купити полірувальну пасту

Полірувальна паста: порядок обробки

Порядок обробки металів та сталей наступний:

  • паста для полірування наноситься на м'яку серветку з матерії та без ворсу, рівномірно розтирається по поверхні;
  • необхідно почекати певний час (вказується виробником на упаковці розхідника), який необхідний для висихання та полімеризації складу, набуття білястого відтінку;
  • круговими рухами шліфуємо метал для досягнення дзеркального ефекту.

купити полірувальну пасту

Варто відзначити, що обробляти слід і фари машини — дрібні подряпини видаляються дрібнозернистим розхідником, поверхня полірується аерозольною або пастоподібною поліроллю.

Пам'ятайте, що рідка поліроль володіє деякою текучістю, тому її краще застосовувати для обробки даху, капота, багажника.