Полірувальні головки

Полірувальні головки

Полірувальна головка: як вибрати

Полірувальна головка (полірувальна насадка) — це розхідник, який встановлюється на дрилі, шуруповерти та дозволить Вам надати виробам блиск, домогтися певних характеристик поверхні виробу.

Читати далi
Показано з 1 по 11 з 11 (всього 1 сторінок)
Полірувальна насадка використовується в побуті, майстернях, на підприємствах, в машинобудуванні, авіаційній, фармацевтичній, харчовій промисловості і так далі.

Сьогодні Ви можете купити полірувальні головки, які, в залежності від типу, зроблені з різних матеріалів, мають різні комбінації абразивного зерна, різні твердості.

купить полірувальні головки

Головка використовується для фінішного доведення, глянцування, нею зручно працювати в місцях з утрудненим доступом. Полірувальна насадка має ряд переваг:

 • можливість відполірувати виріб до блиску;
 • висока зносостійкість;
 • стійкість до високих температур;
 • є можливість застосування без паст;
 • насадки виробляються з хімічно інертних матеріалів.

купить полірувальні головки

Полірувальна насадка: типи та призначення

Залежно від призначення, головка входить в одну з наступних груп:

 • P1 — полірувальна насадка з міцної гумової зв'язки, абразив P100, застосовується для тонкої шліфовки, підготовки матеріалу для подальшої обробки;
 • P2 — полірувальна головка та диск з м'якої гумової зв'язки, абразив від P46 до P280, використовується для створення штрих-матованих поверхонь, матового блиску;
 • P3 — полірувальна насадка з фетру, застосовується з SiC- або алмазною пастою, потрібна для доведення поверхні до дзеркального блиску;
 • P4 — полірувальна головка з поліуретану (PU), використовується для того ж, що і розхідники Р2;
 • P5 — полірувальна насадка з посиленням волокном (зносостійкість підвищена), створює ефект, який лежить між ефектами, створюваними розхідниками Р1 та Р2;
 • P6 — полірувальна головка для мармурування, сатинування, абразив від P24 до P400;
 • P7 — полірувальна насадка, діаметр хвостовика якої 2.35 мм, зернистість від P240 до P400, використовується для обробки дрібних виробів, прикрас і так далі.

купить полірувальні головки

Полірувальна головка: повсть

Насадка з повсті буває одного з наступних типів: пелюсткова, роликова, радіальний круг, валик, конічна.

Повстяна пелюсткова головка — пелюстки з повсті обробляють поверхню до дзеркального блиску, є розхідники з діаметрами хвостовиків 3 мм, що дозволить Вам обробляти місця з утрудненим доступом.

купить полірувальні головки

Повстяний ролик — має багатошарову конструкцію, забезпечує стабільно якісний результат протягом всього періоду роботи, за рахунок «оновлення» шарів повсті в процесі роботи.

купить полірувальні насадки

Повстяний пелюстковий радіальний круг — застосовується з полірувальною пастою для доведення поверхні до дзеркального блиску, в процесі обробки завдяки конструкції розхідника оброблювана поверхня охолоджується.

купить полірувальні насадки

Повстяний пелюстковий валик — використовуються з полірувальною пастою для доведення поверхні до дзеркального блиску.

купить полірувальні насадки

Повстяний конічний ролик — застосовується для обробки пазів, кутів, місць, куди дістатися вкрай важко.

купить полірувальні насадки