Полірувальні матеріали

Полірувальні матеріали

Матеріали для полірування: як вибрати

Матеріали для полірування (полірувальні абразивні матеріали, полірувальні матеріали) — це різні витратні матеріали, які необхідні для надання різним поверхням блиску.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 54 (всього 2 сторінок)
Полірувальні абразивні матеріали, купити які Ви можете прямо зараз — це:

купити матеріали для полірування

Полірувальні абразивні матеріали: круги

Полірувальні круги (круги для полірування, диск полірувальний) є розхідниками, необхідними для роботи на ексцентриковій та пневматичній шліфувальній машині, полірувальній машині і застосовуваними для полірування сталей, металів, пластику, деревини і так далі.

Такі матеріали для полірування являють собою диски, які мають різні діаметри. З одного боку диск має покриття, яким проводять обробку, з іншого — кріплення для монтажу на інструменті.

Полірувальні абразивні матеріали можуть володіти діаметрами від 85 до 400 мм. Діаметр вибирають виходячи з габаритів та типу оброблюваного виробу, заготовки, деталі.

купити матеріали для полірування

Матеріали для полірування: головка

Полірувальна головка (полірувальна насадка) є розхідником, який застосовують на дрилі, шуруповерті та використовують для надання різним елементам блиску, досягнення певних параметрів поверхні деталі. Полірувальні абразивні матеріали застосовують в побуті, на підприємствах, в майстернях, в машинобудуванні, фармацевтичній, авіаційній, харчовій промисловості та інших галузях.

Сьогодні Ви можете купити матеріали для полірування, виготовлені з різних компонентів, що володіють різними комбінаціями абразиву, різною твердістю.

Ці полірувальні абразивні матеріали потрібні для глянцування, фінішного доведення, дозволяють зручно працювати в будь-яких місцях, мають ряд переваг:

  • можна відполірувати поверхні до блиску;
  • високі стійкість до підвищених температур, зносостійкість;
  • можна використовувати без паст;
  • випускаються з хімічно інертних складових.

купити матеріали для полірування

Полірувальні абразивні матеріали: паста

Полірувальна паста (паста для полірування) є розхідником, завдяки якому Ви зможете підтримувати відмінний вид поверхні машини, різних сталевих, металевих, дерев'яних та інших елементів. Такі матеріали для полірування дозволять Вам прибрати з поверхні незначні подряпини та тріщини, додатково захистити основу.

Полірувальна паста застосовується в одному з 3 основних типів обробки:

  • абразивна обробка — усуває невеликі подряпини та тріщини;
  • захисна обробка — надає поверхні приємний свіжий вигляд;
  • відновна обробка — для відновлення колишнього блиску поверхні.

купити матеріали для полірування