Свердла

Свердла

Набір свердел та набір бурів: як вибрати

Набір свердел та набір бурів — це необхідний кожному майстрові набір витратних матеріалів, які встановлюються на дриль, перфоратор, шуруповерт та служать для свердління деревини, металу, пластику, керамічної плитки та інших матеріалів, для буріння бетону, цегли, каменю і так далі.

Пам'ятайте, що якщо набір свердел — це занадто багато для Вас, Ви завжди можете купити свердла та бури поштучно.

Але як вибрати та купити набір свердел.

купити набір свердл

Набір бурів: буримо бетон

Оскільки бетон є дуже міцним матеріалом, для його обробки необхідний набір бурів. Набір бурів — це комплект із спеціальних витратних матеріалів — «укріплених» свердел, які обладнані спеціальними наконечниками, які є основними робочими елементами бурів. Набір бурів дозволить Вам дуже просто та швидко зробити отвори в будь-якому бетоні, камені, цеглі і так далі.

купити набір бурів

Вибираючи набір бурів, звертайте увагу на напайки. Якщо вони зафіксовані погано або сидять криво, це означає, що витратні матеріали мають погану якість та їх варто уникати.

Коли витратні матеріали, що входять до набору бурів, мають напайки в формі букв «W» — це суттєвий плюс, оскільки такими розхідниками простіше виконувати центрування та свердління.

Спіральні канали відмінно відводять пил та запобігають перегріву насадки. Набір бурів, що складається з витратних матеріалів, які мають 4 канавки — це оптимальний варіант.

купити набір бурів

У набір бурів для перфоратора входять витратні матеріали з хвостовиками SDS+ або SDS-Max, набір бурів для дрилів містить витратні матеріали з циліндричними або шестигранними хвостовиками. Перед тим, як купити набір бурів, звертайте увагу на наконечники насадок, які не повинні мати кривих граней або задирок.

Пам'ятайте, що набір бурів не застосовується для створення отворів в деревині, сталях та металах, керамограніті і так далі. Набір бурів служить для роботи лише з перфоратором або ударним дрилем.

купити набір бурів

Набір свердел: свердлимо кераміку та скло

Набір свердел, в залежності від моделі, може використовуватися для створення отворів в кахлі та склі. Дані матеріали вельми крихкі, тому для їх обробки Вам знадобитися особливий набір свердел. Такі витратні матеріали відрізняються чистим свердлінням, після якого не залишаються відколи.

купити набір свердл

Набір свердел по склу та кераміці — це витратні матеріали, які не мають спіральних каналів та являють собою стрижні з заточеними пластинами на кінцях. Хороші пластини виготовляються з титан-вольфрамового сплаву. Насадки, що входять в набір свердел, можуть мати діаметри від 4 до 10 мм.

Для обробки граніту, керамогранітної плитки, мармуру і так далі застосовується набір свердел, що складається з алмазних трубчастих витратних матеріалів, які запросто впораються з дуже міцними матеріалами, не пошкоджуючи краї отворів при обробці.

Набір свердел для скла та кераміки може використовуватися тільки для роботи на малих обертах в безударному режимі.

купити набір свердл

Набір свердел: свердлимо метал

Набір свердел по металу запросто відрізняється від інших, оскільки такі розхідники мають по 2 спіральних канали. Наконечники насадок заточені під певним кутом, на них немає зубів або напайок. Варто відзначити, що чим міцніший метал, тим тупішим повинен бути кут, під яким зроблена заточка. Оптимальним кутом заточки є кут від 115 до 120°.

купити набір свердл

Набір свердел складається з витратних матеріалів, вироблених з швидкоріжучої сталі, завдяки чому Ви можете без зусиль обробляти як чорні, так і кольорові метали. Так, важлива марка швидкоріжучої сталі, основні з яких:

  • Р6М5К5 — швидкоріжуча сталь (HSS), в неї доданий кобальт, ресурс та продуктивність збільшені;
  • Р6М5 — швидкоріжуча сталь (HSS), в неї доданий молібден та вольфрам, продуктивність та ресурс досить високі;
  • Р9 та Р12 — бюджетний сплав, розхідники з якого можуть вирішити тільки деякі побутові завдання.

купити набір свердл

Набір свердел по металу не повинен мати розхідників з задирками, викривлених насадок, насадок з різними дефектами.

Варто відзначити, що набір свердел по металу є найбільш універсальним, оскільки дозволить Вам обробляти і деревину, і пластики, але з меншою, ніж у профільних насадок, продуктивністю.

Набір свердел по металу може застосовуватися на дрилі, перфораторі та шуруповерті.

купити набір свердл

Набір свердел: свердлимо деревину

Набір свердел по дереву дозволить Вам обробляти як чисту деревину, так і матеріали, які містять її в різних кількостях. Якщо необхідні отвори, діаметр яких не перевищує 12 мм, Вам точно підійдуть циліндричні спіральні свердла з 2 каналами. Коли наконечники насадок мають форму тризуба — це дуже добре, адже Ви зможете запросто виконувати не тільки свердління, але й центрування.

купити набір свердл

Коли необхідно отримати глибокий отвір великого діаметру, рекомендуємо використовувати перове свердло. При виборі таких насадок звертайте увагу на ступінь заточки пластини, наявність гострого наконечника.

Набір свердел по дереву може використовуватися на дрилі, шуруповерті та перфораторі в безударному режимі.

купити набір свердл

Показано з 1 по 16 з 80 (всього 5 сторінок)