Насадки

Насадки

Набір насадок для реноватора: як вибрати

Набір насадок для реноватора — це комплект витратних матеріалів, які встановлюються на реноватор та застосовуються для обробки металів, деревини, бетону, каменю, керамічної плитки, пластику, цегли і так далі.

Читати далi
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)
Набір насадок для реноватора істотно розширює сферу застосування даного електроінструменту. Щоб Ви могли відразу приступити до виконання широкого спектру завдань якраз і придуманий набір насадок для реноватора, в який можуть входити різні комбінації витратних матеріалів.

Якщо ж, крім набору, виникає необхідність придбати один або декілька розхідників — Ви можете вибрати насадки для реноватора поштучно.

купити набір насадок для реноватора

Набір насадок для реноватора: кріплення та типи насадок

Як правило, в набір насадок для реноватора входять вироби з універсальним кріпленням, які можна встановити на електроінструмент від різних виробників. Але на ринку є варіанти унікальним пазом, які підходять виключно для певних моделей електроінструментів. Так, купуючи набір насадок для реноватора, зверніть увагу на тип їх кріплення, інакше існує ймовірність несумісності!

купити набір насадок для реноватора

У разі, коли розхідник не підходить до інструменту, а іншого підходящого не знайти, Ви можете використовувати спеціальний перехідник. Затягуючи перехідник, переконайтеся у відсутності люфтів.

Сьогодні в набір насадок для реноватора в різних комбінаціях та кількості можуть входити такі насадки: шабер, шліфувальна пластина, шліфувальний та полірувальний листи, відрізне полотно, занурювальне полотно.

Шабер схожий на шпатель та застосовується для видалення лакофарбового покриття, шпаклівки, клею, силікону, монтажної піни і так далі.

купити набір насадок для реноватора

Занурювальне полотно застосовується для вирізу наскрізних глибоких отворів.

Відрізне полотно Ви можете застосовувати в якості ножівки.

Шліфувальна пластина є трикутною та може складатися з різних по твердості матеріалів.

Повсть застосовується для полірування.

купити набір насадок для реноватора

Набір насадок для реноватора: обробка деревини

Набір насадок для реноватора дозволить Вам виконувати саму ювелірну роботу: створювати в деревині акуратні отвори, підрізати дверні коробки, відпилювати дошки та плінтуси урівень.

Дані витратні матеріали можуть володіти різними формами: від прямих полотен до круглих дисків.

Довжина зубів та заточка також можуть відрізнятись. Так, зуби можуть мати довжину від 0.7 до 2.6 мм. Чим довші зуби, тим більш м'яку деревину можна обробляти.

набір насадок для реноватора ціна

Набір насадок для реноватора: обробка бетону

Набір насадок для реноватора дасть Вам можливість обробляти плитку, цеглу, бетон, камінь і так далі. Для роботи з особливо міцними матеріалами краще використовувати насадки з алмазним покриттям, менш міцні матеріали можна обробляти твердосплавними насадками.

Також в набір насадок для реноватора можуть входити шліфувальні насадки —трикутні або круглі, які повністю покриті твердосплавним напиленням. Такі витратні матеріали необхідні для грубого чорнового шліфування міцних матеріалів, очистки поверхонь від плиткового клею і так далі.

набір насадок для реноватора ціна

Набір насадок для реноватора: шліфування

Набір насадок для реноватора дозволить Вам проводити грубу чорнову або тонку чистову шліфовку самих різних матеріалів. У першому випадку, лист абразиву приклеюється поверх спеціальної основи, у другому — затискається в спеціальному затиску без використання клею.

Щоб зменшити забивання пилу в абразив шліфлиста, рекомендується вибирати такі витратні матеріали з отворами. Використовуючи при цьому пилозбірник, дані витратні матеріали дозволять Вам працювати ще ефективніше та зберегти робоче місце в чистоті.

набір насадок для реноватора ціна

Набір насадок для реноватора: обробка металу

Набір насадок для реноватора дасть Вам можливість обробляти як чорні, так і кольорові метали, різні сплави, а також гіпсокартон, деревину, пластик і так далі. Як правило, універсальний різак застосовується для зрізу цвяхів урівень, обрізки профілю для гіпсокартону, порізки труб діаметрами не більше 30 мм, зрізу пошкоджених деталей кузова машини.

Для нормальної обробки металу електроінструмент повинен мати потужність не менше 300 Вт, в іншому випадку можливий перегрів та заклинювання робочої оснастки в матеріалі.

Розхідники для обробки металу, які входять в набір насадок для реноватора, виробляються з твердосплавних матеріалів, бувають прямими та округлими. Пильні зуби таких розхідників, як правило, косі, з хвилеподібним розводом.

набір насадок для реноватора ціна