Головки

Головки

Набір головок: як вибрати

Набір головок (набір ключів і головок) — це пристосування, які використовуються для закручування та відкручування кріплень різних розмірів. Набір ключів і головок може містити як ударні (для роботи під великими навантаженнями), так і безударні головки. Також в набір ключів і головок може входити трещітка.

Набір головок містить насадки, кожна з яких має шестикутне або дванадцятикутне поглиблення. Як правило, насадки виробляються з високоміцної сталі, яка містить хром, стійкість до корозії забезпечує покриття з хромонікеля.

Перед тим, як вибрати і купити набір головок, слід визначити, для яких робіт будуть використовуватися насадки, переконатись в їх якості.

купити набір головок

Набір ключів і головок: на що звернути увагу

Набір ключів і головок підбирається з огляду на майбутні роботи. Як правило, в набір головок входять трещітка, різні насадки та аксесуари. Насадки можуть мати розміри 3/4, 1/2, 1/4 та 3/8˝. Так, насадки самого малого розміру (1/4˝) мають діаметри від 4 до 14 мм, найбільшого (3/8˝) — від 19 до 46 мм.

купити набір головок

Насадки середнього розміру використовуються в побутових роботах, для ремонту машин, маленькі — для роботи з невеликими різьбовими з'єднаннями, великі — для підтримки в робочому стані різного великого устаткування та техніки.

Як правило, набір ключів і головок включає парочку насадок найбільш популярних розмірів. Додатково в комплекті можуть бути викрутки, молотки, плоскогубці та / або різні ріжково-накидні ключі.

Не зайвим буде звернути увагу і на якість кейса, в якому поставляються приналежності.

купити набір головок

Також вибираючи набір головок, зверніть увагу на:

  • вартість — насадки повинні бути зроблені з високоміцної сталі, тому хороші можуть бути вельми дорогими;
  • тип металу — краще вибрати комплект, вироби з якого зроблені з хромванадієвої стали;
  • якість рукоятки — подивіться, щоб покриття рукояті інструменту (гума) не відшаровувалось;
  • кількість зубів в трещітці — оптимальним вважається, коли даний ключ має 72 зуба, оскільки під час роботи відхилення інструменту становить всього декілька градусів.
Показано з 1 по 16 з 55 (всього 4 сторінок)