Набори витратних матеріалів

Набори витратних матеріалів

Набори розхідників: як вибрати

Набори розхідників (набір витратних матеріалів) — це комплекти виробів, які застосовуються для обробки різних матеріалів, роботи з кріпленнями і так далі.

Ми раді запропонувати Вам на вибір:

купити набір розхідників

Набір витратних матеріалів: біти

Питання міцності та надійності біт стосується кожного, і особливо професіоналів, які за день закручують сотні різних елементів кріплення.

Ніхто Вам з точністю не скаже, якісь набори розхідників даного типу кращі, оскільки такі комплекти підбирають, виходячи із специфіки майбутніх робіт, наявності конкретного інструменту (дрилі, викрутки, шуруповерта) та матеріалів, з якими доведеться працювати.

Пам'ятайте, що вибирати дані та інші комплекти, відштовхуючись лише від ціни — хибний метод.

купити набір розхідників

Набори розхідників: свердла

Набір витратних матеріалів, що складається з свердел або бурів — це комплект необхідних будь-якому майстрові витратних матеріалів, що застосовуються на перфораторах, дрилях, шуруповертах. Вироби необхідні для обробки металів, деревини та різних матеріалів на її основі, кераміки, пластику, каменю, цегли, бетону та інших матеріалів.

Так, бетон, камінь, цегла обробляється бурами, які представляють собою «посилені» свердла, оснащені спеціальними наконечниками.

Свердла необхідні для обробки всіх інших матеріалів. Залежно від оброблюваного матеріалу свердла можуть бути по дереву, по металу, по кераміці і склу.

купити набір розхідників

Набір витратних матеріалів: коронки

Набори розхідників даного типу необхідні для створення великих рівних отворів в металах різного типу, дереві, бетоні, кераміці, оргсклі, пластиці і так далі.

У нас завжди великий вибір коронок по металу, коронок по дереву, коронок по бетону, коронок по керамограніту.

купити набір розхідників

Набори розхідників: фрези

Набір витратних матеріалів працює на електричному фрезері та потрібен для комплексної обробки дерева та матеріалів на його основі або металів.

Такий комплект точно відмінно послужить тим з Вас, хто на постійній основі професійно зайнятий обробкою вищевказаних матеріалів.

купити набір розхідників

Набір витратних матеріалів: насадки для реноватора

Набори розхідників даного типу працюють на реноваторі та використовуються для обробки дерева і матеріалів на його основі, металів різного типу, каменю, бетону, кераміки, цегли та інших матеріалів.

Такі комплекти здатні значно розширити сферу використання реноватору. Також завдяки комплектам Ви зможете відразу приступати до виконання широкого спектру завдань.

купити набір розхідників

Набори розхідників: насадки для перфоратора

Такий набір витратних матеріалів застосовується на перфораторі для обробки бетонів різних типів та інших високоміцних матеріалів.

Так, зубила необхідні для зняття шарів штукатурки, демонтажу плитки і так далі. Піки та лопатки застосовуються для створення в бетоні отворів, штроб і так далі.

купити набір розхідників

Набір витратних матеріалів: головки

Дані набори розхідників потрібні для відкручування та закручування різних за розмірами кріплень.

У набір ключів та головок можуть входити ударні та безударні головки, трещітка.

Набір головок містить насадки, кожна з яких має шестикутне або дванадцятикутне поглиблення. Як правило, насадки виробляються з високоміцної сталі, яка містить хром, стійкість до корозії забезпечує покриття з хромонікеля.

купити набір розхідників