Круги пелюсткові торцеві

Круги пелюсткові торцеві

Круг пелюстковий торцевий: як вибрати

Круг пелюстковий торцевий або просто КПТ є розхідником, який використовується в болгарках (КШМ).

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 88 (всього 4 сторінок)
Круг пелюстковий торцевий успішно застосовують під час ремонту, в майстернях, на виробництві, в галузях, пов'язаних з металообробкою і так далі.

купити круг пелюстковий торцевий

КПТ: діаметри

Круг пелюстковий торцевий буває різних видів та має низку характеристик, з огляду на які, Ви зможете підібрати необхідний абразивний розхідник.

Рекомендуємо в першу чергу звернути увагу на діаметр, яким володіє круг пелюстковий торцевий. Діаметр підбирається, виходячи з параметрів КШМ, на якій він буде використовуватися.

КПТ може володіти мінімальним діаметром від 50 до 75 мм. Найчастіше на болгарці використовується круг пелюстковий торцевий, діаметр якого починається від 115 мм. Так, КПТ на 115 мм використовується в місцях, де доводиться працювати в умовах обмеженого простору або можна працювати тільки однією рукою. Також такі КПТ використовують в автомайстернях, на СТО.

купити круг пелюстковий торцевий

Круг пелюстковий торцевий на 125 мм є найбільш поширеним, адже КШМ, на яких працюють такі круги є найпопулярнішими, зважаючи на відмінний баланс між продуктивністю та габаритами. Також КПТ на 125 мм дасть Вам можливість зручно працювати в умовах обмеженого простору.

Також є КПТ на 150 мм, які відрізняються високою продуктивністю за рахунок великого діаметру, але болгаркою з таким диском вже не вийде працювати однією рукою та виконувати делікатну обробку.

Круг пелюстковий торцевий на 180 мм — це дуже великий та найбільш продуктивний розхідник, який нерідко порівнюють за продуктивністю роботи з жорстким зачисним кругом. Такі КПТ застосовують на великих виробництвах, під час будівництва та ремонту. Круг пелюстковий торцевий 180 мм може мати зерно Р40, Р60 та Р80.

Додатково, купуючи круг пелюстковий торцевий КПТ, зверніть увагу на розмір його посадкового отвору. Як правило, він має діаметр 22 мм, але є диски, в яких діаметр отвору посадки більший.

купити круг пелюстковий торцевий

Круг пелюстковий торцевий: форма

Круг пелюстковий торцевий може мати одну з двох форм: конусну або плоску.

Плоский КПТ застосовується під час обробки елементів плоскої форми, виробів з зовнішніми швами, прямолінійних поверхонь. Зважаючи на свою форму круг пелюстковий торцевий відрізняються великою плямою контакту, малою вірогідністю створити на поверхні матеріалу «заріз». Але через ту ж велику пляму контакту КПТ є менш «агресивним», ніж конусний аналог.

Конусний КПТ є більш універсальним, використовується при обробці поверхонь з вигнутими та криволінійними формами, при виробництві різних ємностей і так далі. Конусний круг пелюстковий торцевий запросто впорається з дуже важкими та складними завданнями, дозволить швидко зачистити найгрубіші зварні шви. Додатково варто відзначити, що використовуючи конусний круг пелюстковий торцевий Ви автоматичний отримаєте обробку деталі під кутом від 10 до 15°, який ми так намагаємося утримувати, працюючи болгаркою зі звичайним диском. Також встановивши круг пелюстковий торцевий на КШМ, під час роботи шпиндель інструменту не буде Вам заважати, чого не можна сказати при роботі з плоским диском.

купити круг пелюстковий торцевий

КПТ: матеріал та зернистість

Матеріал абразивного зерна та розміри зерна вказані далі в порядку зростання продуктивності, довговічності і, відповідно, ціни.

Круг пелюстковий торцевий підбирається за матеріалом в залежності від завдань, які він буде виконувати.

КПТ може бути виготовлений з оксиду алюмінію, цирконата алюмінію або керамічного зерна. Це найбільш часто використовувані матеріали.

Круг пелюстковий торцевий, зроблений з оксиду алюмінію (Aluminium oxide), як правило, має коричневий колір, є найбільш простим та доступним за ціною, за рахунок чого використовується повсюдно. Як правило, круг пелюстковий торцевий такого типу використовується для обробки алюмінію, кольорових та чорних металів. Даний КПТ може мати зернистість Р40, 60, 80 та 120.

купити круг пелюстковий торцевий

КПТ з цирконата алюмінію (Zirconia alumina), як правило, має синій або зелений колір, використовується для обробки різних виробів з металів та сплавів, різних сталей, відрізняється високою продуктивністю, довговічністю та помірною ціною. Це круг пелюстковий торцевий може мати зернистість Р40, 60, 80 та 120.

купити круг пелюстковий торцевий

Круг пелюстковий торцевий з керамічним зерном (Ceramics), як правило, червоний або темно червоних відтінків, відрізняється найбільшою продуктивністю та найвищою ціною. Застосовується такий КПТ для найбільш важких та складних завдань під час обробки нержавійки, жароміцних та інших легованих сталей. Круг пелюстковий торцевий такого типу може мати зернистість Р40, 60 і 80, рідше 120.

купити круг пелюстковий торцевий

Варто відзначити, що крім зерна, КПТ повинен мати правильну основу і зв'язуючий матеріал. Якщо абразивне зерно викришується та у Вас залишається тільки «гола тканина» або навпаки — Ви або невірно (не за призначенням) застосовуєте круг пелюстковий торцевий або ж останній низької якості. У якісних КПТ абразив та основа стираються рівномірно!

Круг пелюстковий торцевий: перелік завдань та вибір

КПТ може використовуватися для вирішення широкого спектра завдань, серед яких:

 • зачистка зварного шва «в нуль» для отримання високої якості будь-якої поверхні з металу;
 • видалення напливу безпосередньо після порізки металу лазером;
 • видалення задирок, які залишаються після порізки різних металів;
 • видалення іржі та окалини з металів та сплавів;
 • підготовка кромок під зняття фаски або зварювання;
 • КПТ з прорізами застосовується для обробки та одночасного візуального контролю отримуваного результату;
 • круг пелюстковий торцевий з загнутими пелюстками застосовується для обробки металів в кутах;
 • комбіновані КПТ, у яких абразив чергується з нетканим абразивним матеріалом, використовуються для обробки нержавійок.

купити круг пелюстковий торцевий

Щоб коректно підібрати КПТ, який дозволить найкраще вирішити необхідні Вам завдання, потрібно відповісти на 3 прості запитання:

 • визначити, який матеріал буде оброблятися;
 • які саме завдання по обробці повинен виконувати КПТ;
 • яка болгарка у Вас в наявності.