Пильні диски

Пильні диски

Пильний диск: застосування і призначення

При ремонті, будівництві, виготовленні виробів з деревини, використовують дискову або торцювальну пилу, різноманітні станки, в яких найважливішим елементом є пильний диск. Саме від нього залежить якість виконаної роботи.

Диск пильний призначений для розпилення пластика, алюмінію, ламінату, деревини та інших матеріалів.

Існує пильний диск для поперечного та поздовжнього пиляння, а також чистовий, який відрізняється тим, що призначений тільки для поперечного пиляння деревини, але більш чистого.

Купити пильний диск

За інтенсивністю експлуатації пильний диск ділиться на три групи:

  • побутовий;
  • професійний;
  • індустріальний, або промисловий.

Також диск пильний поділяють на монолітний та твердосплавний.

Монолітні диски

Монолітні диски характеризуються надзвичайною міцністю та надійністю. Їх виготовляють з цільного металу і піддають лазерній заточці. Практично завжди в їх основу додають високовуглецеву сталь.

Купити пильний диск

Переваги: висока якість, демократична ціна, міцність і надійність, можливість вторинної заточування при експлуатації.

Твердосплавні диски

Складається із серцевини (матеріал — легована сталь) і ріжучої кромки, яка представляє собою напайку (матеріал — високоміцний вольфрам, або титан).

Купити диск пильний

Переваги: маленька вага, висока міцність, гострота, надійність, чудова якість.

Диск пильний: умовні позначення

Купити диск пильний

Пильний диск: критерії вибору

Перед тим, як купити диск пильний, варто уважно вивчити технічні параметри циркулярної пилки, щоб диск за габаритами, або по іншим параметрам підходив до неї. Також варто звернути увагу на:

  • швидкість обертання шпинделя приладу;
  • максимальну потужність електродвигуна;
  • можливі навантаження на двигун;
  • діаметр пильного круга;
  • перетин посадкового штифта.

Важливим фактором, на який порібно звернути увагу при виборі диска, є кількість зубців у виробі, що визначає вид зрізу. Окрім цього, їх нахил визначає швидкість обертання.

ціна пильний диск

Особливу увагу потрібно звернути на зовнішній діаметр, оскільки від нього залежить глибина пропила, яку забезпечує диск пильний (від 150 до 200 мм).

Диск пильний: рекомендації при роботі

Перед використанням циркулярну пилку потрібно розмістити так, щоб диск пильний крутився в протилежну від людини сторону.

ціна пильний диск

Для отримання гладкої кромки розпилу потрібно використовувати пильний диск з великою частотою зубців, але важливо пам'ятати, що це знижує швидкість роботи.

Під час роботи потрібно періодично контролювати диск на предмет радіального биття, котре може впливати на стан фланця, прокладок і підшипників шпинделя.

При зачистці поверхонь потрібно врахувати правила експлуатації робочого інструмента, дотримуватися норм техніки безпеки і використовувати індивідуальні засоби захисту.

Показано з 1 по 16 з 150 (всього 10 сторінок)