Алмазні диски DISTAR

Алмазні диски DISTAR

Алмазні диски Distar популярні не тільки в Україні, але й за її межами.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 128 (всього 5 сторінок)
Це продукція української компанії «Ді-стар», яка була заснована в 1994 році та на сьогоднішній день є одним з найбільших у Східній Європі виробників алмазного інструменту.

Асортимент алмазних дисків Distar

Асортимент кругів алмазних Дістар постійно розширюється, виробник пропонує понад 160 моделей витратних матеріалів для різноманітних цілей, різних розмірів і типу:

  • діаметром від 115 до 600 мм, товщиною від 1.1 до 15 мм;
  • суцільні, сегментовані, з гладкою ріжучою кромкою та турбо насічкою;
  • для різних видів натурального та штучного каменю, кераміки, чорного металу;
  • до різних класів інструменту – 3D (Bestseller, побутовий), 5D (Extra, для інтенсивних навантажень), 7D (Industrial, промисловий).

Застосування алмазних дисків Distar

Круги алмазні Дістар, в залежності від зовнішнього та посадкового діаметра, товщини можуть встановлюватися на різні види інструменту – болгарки (УШМ), бензорізи та каменерізні верстати, плиткорізи, штроборізи. Різні моделі відрізних кругів призначені для сухого різання та різання з водяним охолодженням. Алмазні диски Distar дозволяють виконувати широкий перелік робіт, здійснювати високопродуктивне різання натуральних каменів різної твердості, цегли, свіжого та старого бетону, асфальту, тротуарної плитки, залізобетону. Є алмазні диски Distar для різання та двостороннього підшліфовування керамічної плитки, керамограніта, а також задирки під кутом 45°.

Конструктивні особливості алмазних дисків Distar для кераміки дозволяють виконувати чистий різ, контролювати його лінію. Моделі з фланцем під КШМ спрощують обробку матеріалів в умовах обмеженого доступу. Диски для різання матеріалів високої твердості мають посилений корпус і відмінно збалансовані, що підвищує безпеку роботи.

Купити алмазні диски Distar

У магазині «Квітка» можна вибрати та купити алмазні диски Distar для домашнього інструменту та професійних цілей. Інтернет-магазин пропонує широкий асортимент витратних матеріалів за доступними цінами з доставкою по Україні.