Алмазні диски 180 мм

Алмазні диски 180 мм

Алмазні диски 180 мм – це витратні матеріали середнього діаметру, призначені для комплектації професійних кутових шліфувальних машин (болгарок), штроборізів, плиткорізів, каменерізних верстатів.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 42 (всього 2 сторінок)

Застосування алмазних дисків 180 мм

Алмазні диски 180 мм дозволяють здійснювати розкрій, порізку різних твердих матеріалів:

  • кераміки, керамічної плитки та керамограніту, шиферу та черепиці;
  • пісковика, мармуру, граніту та інших видів натурального каменю;
  • штучного каменю – цегли, в тому числі клінкерної, бетону, в тому числі армованого;
  • асфальту;
  • стали, чорних і кольорових металів.

Сфера застосування алмазних дисків 180 мм залежить від їх товщини, особливостей кромки. Також слід врахувати, що серед відрізних кіл цього діаметру є моделі для сухого та мокрого різу, деякі підтримують обидва види обробки.

Особливості відрізних кіл 180 мм

Круги відрізні 180 мм найчастіше мають посадковий отвір 22.23 мм, рідше 24.5 мм, це потрібно враховувати при виборі витратних матеріалів під конкретну модель інструменту. Ще одна важлива характеристика, від якої залежить сумісність з інструментом, обладнанням – максимально допустима кількість обертів за хвилину (зазвичай 8500 або 8600).

Перелік оброблюваних матеріалів, чистота різу залежить від товщини диска, для алмазних дисків 180 мм вона становить від 1 до 12 мм. Тонкі диски ідеальні для розкрою шиферу, черепиці, товсті – для штроблення, різання матеріалів високої твердості, армованого бетону.

Ріжуча кромка алмазних дисків 180 мм може бути суцільною, розділеною на сегменти (кількість сегментів в різних моделях варіюються), з косою насічкою (турбо), в деяких моделях поділ на сегменти та насічка поєднуються. Диски також розрізняються товщиною та висотою алмазного шару.

Купити алмазні диски 180 мм

Купити алмазні відрізні круги 180 мм з доставкою по Україні можна в інтернет-магазині «Квітка». В асортименті представлені оригінальні витратні матеріали Дистар, Bosch, Klingspor, Stern та інших відомих брендів. Ціни варіюються в широкому діапазоні, в залежності від бренду, призначення, особливостей.