Алмазні диски 125 мм

Алмазні диски 125 мм

Алмазні диски 125 мм – один з найбільш затребуваних різновидів відрізних кругів до болгарок і іншого інструменту.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 92 (всього 4 сторінок)
Широкий асортимент алмазних дисків 125 мм дозволяє підібрати витратні матеріали цього діаметру для різних цілей.

Призначення відрізних кругів 125 мм

Круги відрізні 125 мм найчастіше встановлюються на малі КШМ. Кутові шліфувальні машини з діаметром диска 125 мм – найбільш ходовий інструмент, такі болгарки поєднують компактні розміри та малу вагу з досить високою продуктивністю, відрізняються доступною ціною. Також існують алмазні диски 125 мм для ручних плиткорізів, стаціонарних верстатів з подачею води.

Залежно від товщини, типу ріжучої кромки (суцільна, сегментована, турбо, турбосегментована) алмазні диски 125 мм можуть застосовуватися для різання різних матеріалів – плитки, черепиці та шиферу, металів, цегли, бетону, різних порід натурального каменю.

Особливості алмазних дисків 125 мм

Поряд із загальною для всіх алмазних дисків 125 мм характеристикою – зовнішнім діаметром 125 мм – у них є ряд відмінних рис:

  • діаметр посадкового отвору в більшості моделей становить 22.23 або 25.4 мм;
  • товщина варіюється від 1.1 до 8 мм, ультратонкі диски в основному застосовуються для кераміки, товсті встановлюються на верстати для різання каменю, штроборізи. Найбільш ходовими є алмазні диски 125 мм товщиною 1.4, 1.6, 2.2 мм;
  • відрізні круги цього діаметру можуть бути суцільними, сегментованими, гладкими та з діагональною турбонасічкою, яка забезпечує ефективне відведення тепла;
  • максимально допустима кількість обертів за хвилину – 2200 або 12250;
  • крім цих характеристик при виборі відрізних кругів потрібно звертати увагу на висоту алмазного шару.

Купити алмазні диски 125 мм

Інтернет-магазин «Квітка» пропонує алмазні диски 125 мм від провідних виробників інструментів і витратних матеріалів – Distar, Bosch, Klingspor та інших брендів за привабливою ціною. Можна замовити доставку в будь-яку точку України, в ряді міст є пункти самовивозу.