Алмазні шліфувальні чашки

Алмазні шліфувальні чашки

Алмазна чашка: як вибрати

Алмазна чашка (алмазні фрези, чашка алмазна шліфувальна) — це розхідник, який встановлюється на КШМ (болгарку) та застосовується під час будівництва, ремонту і так далі для усунення нерівностей на поверхні бетонних конструкцій та споруд, наприклад, швів, напливів.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 39 (всього 2 сторінок)
Додатково, в залежності від моделі розхідники, можна шліфувати піщаник, цеглу, камінь, граніт, мармур, кераміку.

Перед тим, як вибрати та купити алмазні фрези по бетону, необхідно прояснити, як працює чашка алмазна шліфувальна, які існують її типи, якими вона володіє особливостями. Про це далі.

купити алмазна чашка

Алмазні фрези: знайомство

Алмазна чашка — це диск, на одній зі сторін якого розташовані спеціальні фрези. Фрези складаються з конгломератів штучних алмазів.

Як правило, чашка алмазна шліфувальна має діаметр від 95 до 370 мм.

купити алмазна чашка

Алмазні фрези застосовуються для чорнової, фінішної та профільованої обробки бетону.

Під час шліфування бетону алмазна чашка виробляє багато пилу, тому рекомендуємо Вам додатково придбати кожух для кутової шліфувальної машини з можливістю приєднання будівельного пилососа.

Також розхідники можна використовувати для мокрої шліфовки, попередньо змочивши оброблювану поверхню водою. Це також дозволить зменшити пилоутворення.

купити алмазна чашка

Чашка алмазна шліфувальна: чим відрізняється

Алмазна чашка виготовляється з міцного металевого сплаву та алмазів дрібної фракції методом пресування під високим тиском. Оскільки алмазні фрези використовуються для проведення різних робіт, вони відрізняються по:

 • типу та розташуванню фрез на диску;
 • типу в'яжучої речовини;
 • розміру алмазної крихти.

Також розхідник може бути однорядним або дворядним. Дворядна алмазна чашка відрізняється від однорядної вищими продуктивністю, періодом роботи, але вартує більше.

купити алмазна чашка

Алмазна чашка: типи

Залежно від областей використання, алмазні фрези діляться на такі типи:

 • «Подвійний сегмент»;
 • «Квадрат»;
 • «Бумеранг»;
 • «Дельфін»;
 • «Турбо» та «Тайфун».

купити алмазна чашка

«Подвійний сегмент». Така алмазна чашка використовується для чорнового шліфування бетону, цегли, каменю, піщаника. Як правило, розхідники застосовують для видалення нерівномірностей шару стяжки, грубої шліфовки різних конструкцій. Для досягнення ідеально рівної площини необхідно додатково використовувати інший тип насадки.

купити алмазна чашка

«Квадрат». Така насадка застосовується для «грубої» шліфовки бетону. Крім шліфування алмазні фрези сколюють надлишки матеріалу, що дозволяє значно збільшити продуктивність роботи та підвищити зносостійкість розхідника. Найчастіше ця чашка алмазна шліфувальна використовується для шліфування бетону перед нанесенням полімерного покриття, оскільки після обробки даною насадкою поверхня залишається шорсткою, покращуючи подальшу адгезію бетону та полімеру.

алмазна чашка ціна

«Бумеранг». Дана чашка алмазна шліфувальна використовується для чистового шліфування. Делікатне шліфування такою насадкою можливе завдяки застосуванню особливої фракції алмазів. Варто відзначити, що дана алмазна чашка не поступається в продуктивності «Подвійному сегменту», просто «м'якше» шліфує поверхню, що дозволяє домогтися дуже гладкої площини.

алмазна чашка ціна

«Дельфін». Такі алмазні фрези є найбільш «бережливим» розхідником цього типу, який дозволяє дуже делікатно шліфувати поверхні. Дана чашка алмазна шліфувальна відрізняється малою вагою, високими стійкістю до зносу та продуктивністю праці.

алмазна чашка ціна

«Турбо» та «Тайфун». Дані фрези використовуються для шліфування залізобетону та різних щільних матеріалів. Такі розхідники є найбільш свіжими розробками та відрізняються підвищеною стійкістю до зносу і працездатністю.

алмазна чашка ціна алмазна чашка ціна

Алмазні фрези: що враховувати при виборі

Чашка алмазна шліфувальна вибирається, враховуючи деякі важливі моменти:

 • крім параметрів, розміру та форми необхідно враховувати діаметр розхідника;
 • параметри розхідників повинні відповідати характеристикам Вашої болгарки;
 • звертайте увагу на максимальну кількість обертів, які можуть витримати насадки — їх ні в якому разі не можна перевищувати;
 • придивіться до комплектації виробу, адже чашка алмазна шліфувальна може поставлятися в комплекті зі спеціальним кільцем, яке дозволить Вам встановити розхідник на різні електроінструменти.

алмазна чашка ціна

Пам'ятайте, що слід виконувати роботи, використовуючи всі необхідні засоби індивідуального захисту!