Алмазні полірувальні круги

Алмазні полірувальні круги

Круг алмазний шліфувальний: як вибрати

Алмазний гнучкий шліфувальний круг (гнучкий алмазний коло, АГШК, «черепашка») — це розхідник, що встановлюється на кутову шліфувальну машину та необхідний для шліфування та полірування матеріалів самої різної щільності і твердості.

Читати далi
Показано з 1 по 13 з 13 (всього 1 сторінок)
Круг черепашка дозволить Вам швидко та якісно відшліфувати і відполірувати (навіть до дзеркального блиску) різні типи бетону, граніт, мармур, натуральний та штучний камінь, кераміку, керамограніт, кольорові метали і так далі.

Але як вибрати та купити АГШК, від якого залежить необхідний Вам результат? Про це далі.

купити круг алмазний шліфувальний

Круг черепашка: конструкція та типи

Круг алмазний шліфувальний має робочу поверхню, на якій знаходяться спеціальні сегменти. На сегменти нанесена високоміцна алмазна крихта. Кріпиться круг черепашка на спеціальну насадку — тарілку — за допомогою липучки.

Роботи з АГШК можна виконувати «сухим» та «мокрим» методом. Так, в залежності від наявності / відсутності води в зоні роботи круг алмазний шліфувальний відрізняється формою сегментів:

  • розхідники, що потребують водяного охолодження мають сегменти в формі призм, такими насадками не можна працювати в суху, оскільки вони швидко перегріються;

купити круг алмазний шліфувальний

  • розхідники, що не потребують водяного охолодження забезпечені сегментами в формі бджолиних сот, тому насадки не перегріваються при тривалій роботі без використання води.

купити круг алмазний шліфувальний

АГШК: як шліфувати та полірувати

Перше, чого необхідно неухильно дотримуватися, використовуючи круг алмазний шліфувальний — швидкість обертання валу інструменту не повинна перевищувати 2600 об/хв. В іншому випадку неминучий перегрів. Так, рекомендовані оберти валу електроінструменту для використання АГШК — від 1000 до 2500 об/хв.

Залежно від необхідного Вам результату, шліфування та полірування проводиться розхідниками з різним зерном. Варто відзначити, що номер, який має кожен круг черепашка — це значення фракції алмазу.

купити круг алмазний шліфувальний

Щоб Ви могли краще зрозуміти, круг алмазний шліфувальний з кристалами якої фракції та з яким кінцевим результатом використовувати, наведемо можливі варіанти результатів в 5 послідовних кроках:

  • коли Вам необхідно просто прибрати шорсткість, використовується круг черепашка з максимально великим зерном — 30 або 50, який дозволить Вам швидко видалити з поверхні перепади;
  • для більш сильного згладжування поверхні рекомендується використовувати АГШК з зерном від 100 до 200;
  • якщо поверхня повинна виглядати, як, наприклад, підлоговий кахель, далі слід використовувати круг алмазний шліфувальний з зерном 400 та 500, потім 800 та 1000;
  • для досягнення «дзеркального» ефекту застосовується круг черепашка з зерном 1500 та 3000;
  • останній етап не вимагає використання АГШК — Вам просто необхідно відполірувати поверхню повстяним кругом, на який слід попередньо нанести алмазну пасту.