Зубила, піки, лопатки

Зубила, піки, лопатки

Насадка на перфоратор: як вибрати

Перфоратор — це популярне обладнання, що застосовується під час ремонту та будівництва.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 74 (всього 3 сторінок)
Для розширення можливостей даного електроінструменту використовуються різні насадка на перфоратор. Ці вироби дозволять Вам проводити ряд робіт: свердління, буріння, довбання, штроблення і так далі.

купити насадка на перфоратор

Насадка на перфоратор дадуть Вам можливість зробити отвори різного діаметра в бетоні, цеглі, камені, газобетоні і так далі. Для цього слід використовувати свердла та бури. Використовуючи інші насадка на перфоратор, Ви також зможете зняти старий кахель, прибрати стіни та перекриття, створювати в стінах канали для прокладки проводки та різних комунікацій. Також розхідники популярні серед електромонтажників, оскільки за допомогою коронок можна запросто робити отвори потрібних діаметрів під розетки, вимикачі і так далі.

Перед тим, як купити насадки на перфоратор, придивіться до параметрів, особливостей та призначення конкретних розхідників.

купити насадка на перфоратор

Насадка на перфоратор: зубило, піка, лопатка

Перфоратор є ударним інструментом, тому розхідники повинні мати високу міцність. Сьогодні можна придбати такі насадки:

  • зубило на перфоратор — застосовується для демонтажу старого кахлю та плитки, дроблення різних бетонів;
  • піка до перфоратора — використовується для подрібнення різних дуже твердих поверхонь типу бетону, каменю та інших;
  • лопатка для перфоратора — також застосовується при демонтажі плитки та кахлю.

Кожен з розхідників може мати різні типорозміри. Також пам'ятайте, що такі розхідники застосовуються на інструменті виключно в режимі довбання.

купити насадка на перфоратор

Зубило на перфоратор

Зубило на перфоратор володіє формою звичного зубила, тільки даний розхідник має відповідний хвостовик та великі розміри. Варто відзначити, що з часом зубило на перфоратор затуплюєтся та його необхідно заточувати.

Розхідник необхідний для швидкого зняття кахлю, різної плитки, цегли, видалення штукатурки і так далі.

Ширина та довжина, яку має зубило на перфоратор, також відрізняються. Ось чому перед тим, як купити насадку, визначитеся з типом та обсягом запланованих робіт, враховуйте потужність електроінструменту. Так, найбільша довжина, яку може мати зубило на перфоратор становить 250 мм, ширина — 20 мм. Ширина розхідника безпосередньо впливає лише на його міцність.

насадка на перфоратор ціна

Піка до перфоратора

Піка до перфоратора використовується для пробивання отворів та створення каналів в стіні для укладання в ній електричного кабелю та різних комунікацій. Також піка до перфоратора служить для створення каналів в бетонній стяжці, наприклад, для укладення труб теплої підлоги.

Піка до перфоратора, в залежності від моделі, також може мати різні габарити. Велика піка до перфоратора встановлюється тільки на потужні моделі електроінструментів.

насадка на перфоратор ціна

Лопатка для перфоратора

Лопатка для перфоратора застосовується для штробления в стінах каналів, демонтажу плитки, штукатурки і так далі. Лопатка для перфоратора відрізняється від зубила лише формою наконечника, який у неї в декілька разів ширший.

Залежно від того, канал якої ширини Вам необхідно зробити, лопатка для перфоратора, в залежності від моделі, має різні габарити наконечника.

Якщо Ви вирішили купити насадка на перфоратор, також враховуйте фірму-виробника. Так, фірмові розхідники хоч і коштують більше, зате служать довше дешевих витратних матеріалів.

насадка на перфоратор ціна