Будівельні лінійки та кутники

Будівельні лінійки та кутники

Лінійка металева та кутник будівельний: як вибрати

Лінійка металева (вимірювальна лінійка, алюмінієва лінійка, будівельна лінійка) — це все назви так необхідного будівельникам та ремонтникам, столярам та слюсарям, архітекторам та дизайнерам вимірювального пристосування, яке продовжує залишатися популярним з покоління в покоління.

Читати далi
Показано з 1 по 28 з 35 (всього 2 сторінок)

Кутник будівельний (кутник металевий, кутник алюмінієвий, кутник вимірювальний, кутник сталевий) — це вимірювальне пристосування, яке дозволить Вам швидко виміряти кути (як правило, на 45 і 90°).

лінійка металева

Вимірювальна лінійка та кутник металевий: конструкція і матеріал

Найчастіше Ви можете зустріти дані вимірювальні пристрої, які зроблені з:

  • нержавійки, яка є стійкою до перепадів температур, коштує порівняно небагато, стійка до корозії і так далі;
  • вуглецевої сталі, яка має підвищену міцність та дуже високу стійкість до зносу;
  • алюмінію, який також стійким до корозії та дуже легким.

кутник металевий

Купити лінійку металеву високої якості зовсім не складно, адже вимірювальне пристосування, як правило, зроблено з цілісного шматка металу. А ось вибрати та купити кутник будівельний трохи складніше, адже він може виготовлятись за різними технологіями.

Так, кутник алюмінієвий більш бюджетної моделі зроблений із застосуванням заклепок, більш дорогий кутник вимірювальний виготовляється метод обклеювання, пресування та навіть фіксації спайкою або контактним зварюванням. Також з'єднання в більш «просунутих» моделях можуть триматися за рахунок невеликих гвинтів.

лінійка металева

Будівельна лінійка: на що звернути увагу

Перед тим, як купити лінійку металеву, також зверніть увагу на ряд її важливих параметрів:

  • габарити — коли в ряді випадків алюмінієва лінійка на декілька сантиметрів — це все, що потрібно, то при великому будівництві та ремонті використовується будівельна лінійка довжиною більше 1 м;
  • розмітка (шкала) — це дуже важливий елемент, на який обов'язково потрібно звернути увагу, адже бюджетна вимірювальна лінійка має шкалу, яка нанесена простою фарбою (при тривалій активній роботі такі позначки стираються), дорожчий варіант — це шкала, нанесена за допомогою гравіювання або травленням.