Вимірювальна техніка

Вимірювальна техніка

Вимірювальна техніка: як вибрати

Вимірювальна техніка (вимірювальне обладнання) — це сім'я різноманітного обладнання та засобів, які неодмінно будуть потрібні під час проведення ремонтів різної складності, будівництва і так далі.

Вимірювальне обладнання, як і будь-яка техніка для ремонту та будівництва, буває аматорським (для побутового використання) та професійним. Купити вимірювальну техніку для побутового застосування рекомендується всім тим з Вас, хто починає ремонт в квартирі, на дачі, в приватному будинку або будівництво різної нерухомості, але не займається цим професійно. Купити вимірювальне обладнання професійного класу неодмінно варто тим, хто професійно займається вищевказаними речами.

Природно, побутові прилади, в порівнянні з професійними, мають дещо менший функціонал, для їх виробництва застосовуються матеріали дещо іншої якості. Також аматорське обладнання може працювати без зупинок менше, ніж професійне.

купити вимірювальне обладнання

Вимірювальне обладнання: що в нього входить

У числі приладів та пристроїв, які входять в групу «Вимірювальне обладнання»:

купити вимірювальне обладнання

Вимірювальна техніка: лазерний рівень

Лазерний рівень або лазерний нівелір — це вимірювальна техніка, яка створює лазерний промінь зі стабільними характеристиками на всій його довжині та з можливістю відбиватися від різних перешкод, проявлятися на перешкодах. Лазерний промінь може отримувати спеціальне приймальне обладнання. Лазерний нівелір може формувати осі, точки, лінії, площини та міряти відстань.

Лазерний нівелір — це неймовірно точний, дуже простий в роботі прилад, сфера використання якого дуже широка. Вимірювальне обладнання застосовується для:

 • топографічної зйомки, розмітки приміщень та територій, на будь-якому етапі будівництва;
 • геодезичного супроводу будівництва — з метою прив'язки креслень до місцевості;
 • підготовки до процесу та заливки фундаментів;
 • зведення стін та різних несучих конструкцій;
 • монтажу дахів, перекриттів, крокв;
 • виконання внутрішніх та зовнішніх оздоблювальних робіт, ремонтів, заливки стяжки, виготовлення лагів;
 • укладання різного підлогового покриття, встановлення натяжних стель, клеєння шпалер;
 • монтажу як віконних, так і дверних конструкцій;
 • встановлення будь-якої сантехніки.

купити вимірювальне обладнання

Вимірювальне обладнання: лазерний далекомір

Лазерний далекомір — це вимірювальне обладнання, яке використовується для вимірів ширини, довжини, висоти різних приміщень, обчислення об’єму та площі.

Лазерний далекомір є сучасною заміною лінійці та рулетці.

Варто зазначити, що лазерна рулетка дозволить Вам виконувати виміри з неймовірно високою точністю (на 100 та більше метрів похибка не перевищує 1-3 мм/м).

Дана вимірювальна техніка дозволяє:

 • заміряти відстані як по вертикалі, так і по горизонталі;
 • обчислювати кути (хоча краще застосовувати цифровий кутомір);
 • зробити виміри до певної точки або висоти.

Пам'ятайте, що дане вимірювальне обладнання легко «дістане» туди, куди Ви не зможете дотягнутися звичайною рулеткою, при цьому сам замір триває всього кілька секунд.

купити вимірювальне обладнання

Вимірювальна техніка: детектор проводки

Детектор проводки — це вимірювальна техніка, яка дозволить Вам швидко виконати пошук, обслуговування та ремонт проводки. Вимірювальне обладнання дасть можливість оперативно виявляти в стінах та конструкціях різного призначення електропроводку, деревину, пластик, різні метали.

Детектор прихованої проводки може бути одного з чотирьох типів:

 • електростатичний;
 • електромагнітний;
 • металлодетекторний;
 • комбінований.

Для професійного заняття ремонтом та будівництвом можете сміливо купити детектор універсального типу. Така будівельна техніка коштує дорожче, але з лишком окупає витрачені на неї кошти.

купити вимірювальне обладнання

Вимірювальне обладнання: оптичний нівелір

Оптичний нівелір — це вимірювальне обладнання, яке, як правило, застосовується для геодезичної розмітки, просте у використанні та доступне за ціною.

Як будівельний, так і геодезичний нівелір класифікується за точністю виконання замірів. Нівелір оптичний буває технічним, точним та високоточним. Клас, до якого належить та чи інша вимірювальна техніка, залежить від точності вимірювання — від I до IV.

Технічний (простий) нівелір — це застаріла вимірювальна техніка, яка сьогодні практично не використовується, адже не підходить для виконання точних вимірів.

Точний (більш складний) нівелір оптичний має обертову основу, демпфери та компенсатор діапазону нівелювання. Останній може бути повітряним або магнітним та потрібен для того, щоб після встановлення горизонталі автоматично гасити зрушення, що виникають від вібрації, температурної деформації та осідання штатива.

Високоточний оптичний нівелір — це вимірювальна техніка, яка відрізняється найбільш високими параметрами по точності вимірів та оптичному збільшенню.

Пам'ятайте, що ціна на дане вимірювальне обладнання також залежить від конструктивних поліпшень, які розширюють функціонал обладнання та роблять роботу з ним більш зручною.

купити вимірювальне обладнання

Вимірювальна техніка: кутомір електронний

При будівництві та ремонті значення точності вимірів можна переоцінити, адже на порівняно великих дистанціях міліметри похибки переходять в метри. Так, не вийде виконати необхідне сполучення деталей та конструкцій.

Швидко виконати завмер кутів дозволить таке вимірювальне обладнання, як електронний кутомір.

Ця вимірювальна техніка використовується як для побудови, так і для виміру кутів. Цифровий кутомір дасть можливість контролювати розгорнуті та гострі кути будь-яких градусів.

Вимірювальне обладнання також стане в нагоді на етапі створення планів та креслень, при діагностиці просторових систем.

купити вимірювальну техніку

Вимірювальне обладнання: рівень будівельний

Рівень будівельний (водяний рівень, бульбашковий рівень, ватерпас, васервага) — це вимірювальна техніка, необхідна для оцінки паралельності поверхні щодо горизонталі та вертикалі.

Найбільш популярним, якщо не брати до уваги лазерний рівень, є:

 • гідрорівень (водяний рівень) — для перевірки великих площ;
 • васервага (бульбашковий рівень, ватерпас) — для швидкої перевірки під час ремонту та будівництва.

купити вимірювальну техніку

Вимірювальна техніка: правило будівельне

Правило будівельне або правило для штукатурки — це вимірювальне обладнання, яке дасть Вам можливість вирівняти штукатурку і стяжку, контролювати рівність оброблюваних поверхонь.

Дане будівельне обладнання може бути додатково обладнане бульбашковим рівнем.

купити вимірювальну техніку

Вимірювальне обладнання: рулетка будівельна

Рулетка будівельна (рулетка метр, рулетка вимірювальна, рулетка металева, рулетка стрічка і так далі) — це вимірювальна техніка, яка потрібна для замірів висоти, ширини, довжини та діагоналі, периметра, площі, діаметра, окружності та об’єму.

купити вимірювальну техніку

Вимірювальна техніка: будівельний штатив

Будівельний штатив (штатив для лазерного рівня, штатив для рівня) — це вимірювальне обладнання, яке потрібно для роботи лазерних нівеліра та далекоміра, оптичного нівеліра.

Оптичний та цифровий нівелір ставлять на штатив геодезичний, лазерний нівелір та будівник ліній — на штатив для нівеліра, обладнаний механізмом для підйому.

купити вимірювальну техніку

Вимірювальне обладнання: лінійка металева

Лінійка металева (алюмінієва лінійка, вимірювальна лінійка, будівельна лінійка) — це вимірювальна техніка, яка використовується всіма ремонтниками, будівельниками, слюсарями, столярами, дизайнерами та архітекторами.

Кутник будівельний (кутник алюмінієвий, кутник металевий, кутник сталевий, кутник вимірювальний) — це вимірювальне обладнання, завдяки якому можна запросто виміряти різні кути.

купити вимірювальну техніку

Вимірювальна техніка: штангенциркуль

Штангенциркуль (штангель) — це вимірювальна техніка, необхідна для високоточного виміру внутрішніх та зовнішніх розмірів, глибини.

Завдяки високій точності вимірів (до 1 мкм) Ви можете запросто міряти різні невеликі елементи та деталі.

купити вимірювальну техніку

Показано з 1 по 16 з 397 (всього 25 сторінок)