Vulkan

Vulkan
Мийка високого тиску Vulkan SCPW 3000-II — це техніка на 6.5 к.с., яка потрібна для видалення сильних забруднень. Мийки для машини високого тиску Вулкан допоможуть очистити різні транспортні засоби, вимити будівлі, споруди, приміщення. Купити в Інтернеті мийку високого тиску рекомендовано в..
Генератор інверторний бензиновий Vulkan SC2000i-L – бензиновий генератор номінальною потужністю 1.6 кВт, має авторегулятор напруги AVR. На одній заправці бака (4.2 л) бензиновий генератор інверторний 4 х тактний працює до 7 год. Купити інверторний бензиновий генератор варто заради його комп..
Генератор бензиновий Vulkan SC13000-III потужністю 10 кВт є універсальним агрегатом, оскільки оснащений системою перемикання фаз. Це дозволить Вам забезпечити електрикою не лише будинки, мотелі, а й офіси, магазини, будівельні бригади і т.д. Генератор електричний: переваги Автономні генера..
Генератор бензиновий Vulkan SC6000E потужністю 5.5 кВт є незамінним агрегатом у випадку відключення електрики або ж при збоях електромережі, а також в місцях без електрики. Бензинова електростанція зручно застосовується як в домашньому господарстві, так і у виробництві. Купивши генератори бензино..
Бензинова електростанція Vulkan SC8000TE потужністю 7 кВт призначена для генерування електрики. Електростанція бензинова застосовується в промисловості, в побуті, у виробничих цілях, на будівельних майданчиках і т.д. Генератор струму: переваги Одноциліндровий 4-тактний двигун потужністю 20..
Показано з 1 по 28 з 115 (всього 5 сторінок)