Трубозгини

Трубозгини

Трубозгин: як вибрати

Трубозгин (профілезгин, профілезгинальний верстат) — це верстат, який застосовується для гнуття сортаменту різного типу: труб, профілів і так далі.

Читати далi
Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)
Профілезгин застосовується в побуті, майстернях та цехах, на будівництвах і під час монтажів. Також профілезгинальний верстат незамінний на металообробних підприємствах.

Але як вибрати та купити трубозгин? Про це далі.

купити трубозгин

Профілезгин: тип приводу

Профілезгинальний верстат, в залежності від приводу буває ручним, гідравлічним, електромеханічним або електромеханічним з гідравлікою (електрогідравлічним).

Ручний трубозгин є найбільш простим та доступним кожному обладнанням. Для роботи профілезгин використовує мускульну силу оператора.

купити трубозгин

Гідравлічний трубозгин обладнаний гідравлічним домкратом або гідроциліндром та застосовується для швидкого згинання різного сортименту без прикладання значних фізичних зусиль оператора.

купити трубозгин

Електромеханічний трубозгин є автоматизованим пристроєм, обладнаний потужним електромеханічним приводом, до складу якого входять мотор з редуктором, шестернева або ланцюгова передача. Використовується електромеханічний профілезгин в побуті та майстернях.

купити профілезгин

Трубозгин електромеханічний з гідравлікою (електрогідравлічний) є максимально потужним обладнанням промислового класу. Профілезгинальний верстат електромеханічний з гідравлікою дає можливість повністю автоматизувати робочий процес.

купити профілезгин

Профілезгинальний верстат: відмінності

Крім приводу, профілезгинальний верстат, в залежності від призначення буває для радіусного гнуття, для гнуття на кут або дорновим.

Трубозгин для радіусного гнуття найбільш популярний. Профілезгин для радіусного згинання є трьохроликовим та гне сортимент по певному радіусу. Так, профілезгинальний верстат для радіусного згинання підходить для роботи з трубами прямокутного перерізу, які широко застосовуються для створення парників та теплиць, альтанок, воріт, арок, навісів і так далі. Також даний профілезгин використовується для загину круглих труб та різного сортаменту, серед якого швелера, кутники, тавра і так далі. Цей профілезгинальний верстат підрозділяється на 4 основні класи, які вказані вище. Тип гнуття в обладнанні — змінне вальцування на трьох роликах.

На малюнку нижче Ви бачите профілезгин для радіусного гнуття: а) ручний, б) гідравлічний, в) електромеханічний, г) електрогідравлічний.

купити профілезгин

Трубозгин для гнуття на кут, як правило, використовується для роботи з круглими трубами. Профілезгин для гнуття на кут також поділяється на 4 основні класи, які вказані вище. Профілезгинальний верстат для гнуття на кут широко застосовується на різних виробництвах (наприклад, для роботи з газоводопровідними трубами), на СТО (наприклад, для створення захисту бампера авто), в машинобудуванні, під час ремонту та будівництва, на меблевих фабриках, в комунальних господарствах і так далі. Тип гнуття в обладнанні — за допомогою важеля, тиском при формуванні кута через ролики або намотуванням на ролики.

На малюнку нижче Ви бачите профілезгинальний верстат для гнуття на кут: а) ручний, б) гідравлічний, в) електромеханічний, г) електрогідравлічний.

купити профілезгинальний верстат

Дорновий трубозгин є автоматизованим високопродуктивним пристроєм, який має ЧПУ. Дорновий профілезгин дозволить Вам гнути навіть труби з тонкими стінками на будь-які радіуси (навіть більше 1 м) в самих різних площинах. Устаткування застосовується, наприклад, для виробництва рушникосушок. Дорни для обладнання випускаються з самих різних матеріалів, що дає можливість гнути сортимент зі сталі, різних кольорових металів і так далі.

купити профілезгинальний верстат