Свердлильні верстати

Свердлильні верстати

Свердлильний верстат: як вибрати

Свердлильний верстат (верстат для свердління) — це верстат, який дозволяє швидко створювати велику кількість отворів (в тому числі з однаковими параметрами) в різних матеріалах та виконувати широкий спектр інших завдань.

Читати далi
Показано з 1 по 11 з 11 (всього 1 сторінок)
Варто відзначити, що звичайний дриль не зможе виконати ці завдання.

Так, верстат для свердління є незамінним обладнанням на виробництвах, в цехах та майстернях різного призначення (в тому числі домашніх).

Свердлильний верстат широко застосовується майстрами, що працюють з металами, деревом, пластиком, оргсклом та іншими матеріалами.

Але як вибрати та купити свердлильний верстат? Про це далі.

купити свердлильний станок

Верстат для свердління: особливості

Свердлильний верстат дозволить Вам виконувати наступні операції:

  • свердління глухих та наскрізних отворів;
  • розсвердлювання;
  • зенкування;
  • розгортання;
  • нарізка внутрішні різьби;
  • вирізання заготовок різних форм з листових матеріалів.

Свердлильно-фрезерний верстат дозволить Вам додатково проводити фрезерування, шліфування, похило-торцеве та горизонтальне фрезерування.

Для виконання зазначених вище операцій використовуються свердла різних діаметрів, мітчики, зенкера, розгортки та інша оснастка. Використовуючи додаткові інструменти, можна вирізати отвори великих діаметрів, розточувати та притирати їх.

купити свердлильний станок

Свердлильний верстат: типи

Сучасний верстат для свердління, в залежності від типу, буває універсальним або вузькоспеціалізованим. Універсальний свердлильний верстат дасть Вам можливість працювати з різними матеріалами та виконувати різні операції, вузькоспеціалізований свердлильний верстат працює з певним матеріалом та виконує певні завдання по обробці.