Дрилі на магнитній основі

Дрилі на магнитній основі

Магнітний свердлильний верстат: як вибрати

Магнітний свердлильний верстат (магнітний дриль, електромагнітний дриль, дриль на магнітній підставці, свердлильний верстат на магнітній основі, верстат на магнітній підошві, дриль на магнітній підошві, дриль на магнітній основі і так далі) — це верстат, який застосовується в різних галузях промисловості там, де в силу ряду обставин незручно використовувати стаціонарний свердлильний верстат, де потрібна мобільність і висока продуктивність.

Читати далi
Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)

Але як вибрати та купити магнітний свердлильний верстат? Про це далі.

купити магнітний свердлильний верстат

Магнітний дриль: переваги

Електромагнітний дриль, в порівнянні зі звичайним свердлильним верстатом, має ряд переваг: компактність, мобільність і так далі.

Простий свердлильний верстат універсальний, але не може застосовуватися в певних ситуаціях. Так, з огляду на конструктивні особливості дане обладнання може використовуватися для створення отворів в негабаритних виробах та деталях, які закріплюються безпосередньо на робочому столі верстата. Варто відзначити, що найбільший свердлильний верстат має обмежену максимальну висоту підйому свердла над робочим столом, що веде до створення жорстких вимог щодо висоти виробу.

Всіх зазначених вище обмежень позбавлений магнітний дриль. Так, компактний переносний магнітний свердлильний верстат дає Вам можливість ефективно виконувати найрізноманітніші технологічні операції. Завдяки особливому магніту в конструкції магнітний дриль чудово фіксується на будь-яких металевих поверхнях, в яких необхідно створити отвори.

купити магнітний свердлильний верстат

Електромагнітний дриль дозволить Вам швидко виконати такі технологічні операції:

 • свердління отворів самого різного діаметру;
 • нарізка внутрішньої різьби;
 • розгортання;
 • фрезерування;
 • зенкування.

купити магнітний свердлильний верстат

Електромагнітний дриль: особливості

Магнітний свердлильний верстат, в залежності від моделі, може працювати з расхідниками (інструментами) різних типів. Наприклад, для створення отворів діаметрами до 32 мм в не дуже товстих виробах використовуються як спіральні свердла, так і корончаті фрези. Для створення ж отворів великого діаметра (до 150 мм) в товстих виробах застосовуються як фрези, так і корончаті свердла посилених конструкцій.

Магнітний дриль в основі стійки має магніти, потужність яких становить до 26 кН. Завдяки потужним магнітам електромагнітний дриль запросто та міцно фіксується на горизонтальних, похилих та вертикальних поверхнях з різних металів. Якщо поверхня, де повинен кріпитися магнітний свердлильний верстат, не має необхідної площинності та / або стійкості, для надійного кріплення обладнання використовуються ланцюгові або вакуумні фіксатори.

купити магнітний свердлильний верстат

Магнітний свердлильний верстат: конструкція та типи

Залежно від типу приводу магнітний дриль може бути:

 • електричним;
 • пневматичним;
 • гідравлічним.

купити магнітний дриль

Електричний магнітний свердлильний верстат є найбільш популярним та затребуваним. Такий електромагнітний дриль застосовується в місцях, в яких відсутнє вибухонебезпечне середовище. Приводом в обладнанні є електромотор, від потужності якого залежать можливості техніки. Найбільш популярний електричний магнітний дриль компактний, важить не більше 16 кг та має потужність від 750 до 1400 Вт.

Пневматичний магнітний свердлильний верстат працює за рахунок енергії стисненого повітря. Пневматичний магнітний дриль незамінний в місцях, де не маєте доступу до електромережі та / або присутнє вибухонебезпечне середовище. Елементи конструкції даного обладнання часто виробляють з особливих сплавів, що не дають іскру, завдяки чому безпека робіт значно підвищується.

Гідравлічний магнітний свердлильний верстат працює за рахунок тиску масла в системі. Гідравлічний магнітний дриль складається з елементів, які вироблені з стійких до корозії сплавів. Таке обладнання незамінне при роботах в умовах підвищеної вологості, під водою і так дале.

купити магнітний дриль

Оскільки електромагнітний дриль застосовується переважно для створення отворів в габаритних конструкціях та деталях великої товщини, оснастка значно нагрівається під час роботи. Щоб не допустити перегріву, будь-який електромагнітний дриль має ефективну охолоджувальну систему. Як правило, для охолодження застосовується вода, попередньо залита в спеціальну ємність на корпусі. Подача води в робочу зону виконується автоматично, для чого електромагнітний дриль має насос та трубку.

Сам магнітний дриль відмінно захищений різними запобіжними механізмами, наприклад, прослизуючими муфтами на редукторах.

купити магнітний дриль

Магнітний дриль: фіксація на поверхні виробу

Магнітний свердлильний верстат буде надійно зафіксований на поверхні виробу лише в разі точного дотримання всіх зазначених нижче вимог!

Електромагнітний дриль повинен кріпиться на поверхні досить масивних виробів, товщина металу яких не повинна бути меншою 6 мм. Якщо виконується свердління та фрезерування (особливо із застосуванням коронок) створюється дуже сильна вібрація, яка може зрушити магнітний свердлильний верстат з негабаритного виробу.

купити магнітний дриль

Також необхідно враховувати площу поверхні виробу. Щоб магнітний дриль добре примагнітився до поверхні, площа останньої повинна бути не меншою площі магніту пристрою. Пам'ятайте, що силу примагнічення зменшують шари фарби на поверхні виробів.

Якщо Ви не впевнені, що електромагнітний дриль надійно зафіксований на поверхні виробу, слід посилити кріплення, використовуючи спеціальні ремені, які, як правило, йдуть в комплекті з технікою. Додаткові елементи кріплення потрібні в тому випадку, коли магнітний свердлильний верстат буде використаний для створення отворів в трубах. Для цього магнітний дриль встановлюється на ланцюгову фіксуючу платформу, верхня частина якої плоска, а два ланцюги фіксують її на трубі.

купити станок на магнітній підошві

Електромагнітний дриль: підбір

Електромагнітний дриль вибирається з урахуванням таких основних характеристики та параметрів:

 • діаметр свердління коронкою — для створення отворів діаметром від 12 до 35 мм підходить компактний магнітний свердлильний верстат потужністю до 1000 Вт, для свердління отворів діаметрами до 60 мм — магнітний дриль потужністю до 1600 Вт, для свердління отворів діаметрами до 130 мм у виробах товщиною до 110 мм потрібен дуже потужний електромагнітний дриль до 3000 Вт;
 • плавне регулювання швидкості та реверс — наявність даних функцій дуже важлива, якщо необхідна універсальність обладнання: нарізка різьби, свердління в великому діапазоні діаметрів, зенкування та розгортання, розточування і так далі;
 • затискне пристосування оснастки — популярними патронами сьогодні є швидкозатискні, універсальні типу «One-touch» та «Weldon»;
 • посадочне гніздо шпинделя — крім простого патрона Ви можете використовувати різьбонарізний патрон, циліндричне свердло, розточувальні головку, оснастку під хвостовик Конус Морзе;
 • вага та габарити — дуже важливі під час проведення монтажних робіт, висотних робіт, при виконанні різних виробничих операцій, де виникає необхідність часто переносити техніку;
 • автоматична подача МОР — система необхідна, якщо потрібно часто свердлити багато отворів.

купити станок на магнітній підошві

Як правило магнітний свердлильний верстат в назві має цифри, що вказують на можливий діаметр свердління з використанням коронки.